تکمیل ۱۳۳ پروژه مسئولیت اجتماعی نفت در استان بوشهر

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران در دولت سیزدهم از ابتدای شهریورماه ۱۴۰۰ تاکنون ۱۳۳ پروژه مسئولیت اجتماعی را با صرف اعتبار ۱۲۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان در استان بوشهر تکمیل کرده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز این شرکت با هدف ارتقای سرانه آموزشی، ورزشی، عمرانی و درمانی و زمینه‌سازی برای توسعه پایدار و حفظ محیط زیست، محرومیت‌زدایی و زدودن غبار فقر و محرومیت از مردم شریف استان بوشهر همسو با مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی نفت ایران و با توجه به مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهوری، قرار است ۸۵۸ میلیارد و ۵۲۹ میلیون تومان پروژه مسئولیت اجتماعی در استان بوشهر افتتاح شود و به دستگاه‌های بهره‌بردار استانی تحویل دهد.

بر اساس این گزارش، هم‌اکنون اجرای ۴۷۶ پروژه مسئولیت اجتماعی در سرفصل‌های مختلف آموزشی، بهداشتی، ورزشی، راه، آب‌رسانی، برق‌رسانی، طرح‌های هادی و خدماتی با رقم اعتباری ۸۵۸ میلیارد و ۵۲۹ میلیون تومان در استان بوشهر تعریف شده است که از میان آنها، ۳۴۳ پروژه با اعتبار ۷۳۳ میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان از جمله تکالیف در حال اجرا و ۱۳۳ پروژه با اعتبار ۱۲۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از جمله تکالیف تکمیل‌شده است.

پروژه‌های مسئولیت اجتماعی تکمیل‌شده در استان خوزستان شامل سرفصل‌های مختلفی بوده است. به‌طور دقیق‌تر، از ابتدای شهریورماه ۱۴۰۰ تاکنون، ۷۴ پروژه آموزشی، ۸۳ پروژه ورزشی، ۳۴ پروژه بهداشتی، ۳۰ پروژه راه، ۴ پروژه آب‌رسانی، ۲۳۵ طرح هادی، ۱۴ طرح خدماتی و دو طرح برق‌رسانی تکمیل و بهره‌برداری شده است.

گفتنی است که مابقی پروژه‌ها نیز بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و تحویل خواهند شد.

کد خبر 468880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =