استقبال عکاسان ۴۰ کشور از نخستین جشنواره عکس پارس

مدیر روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: آثار عکاسان ۴۰ کشور تاکنون به نخستین جشنواره عکس پارس رسیده و ارسال آثار همچنان ادامه دارد.

به گزارش شانا، سیدمحمدباقر یوسف‌زاده با اشاره به اینکه ارسال آثار به جشنواره عکس پارس تا ساعت ۲۴ روز ۲۹ اسفندماه ادامه دارد، اظهار کرد: نخستین دوره جشنواره بین‌المللی عکس پارس با برنامه‌ریزی مدیریت روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، همکاری روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر و با هدف توسعه هنر عکاسی، حمایت از جوانان مستعد و هنرمند، همچنین معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه پارس برگزار می‌شود.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس تصریح کرد: نخستین دوره این رویداد در سه بخش صنعت نفت، خانواده، محیط زیست و گردشگری برگزار می‌شود و عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان امسال آثار را خود برای حضور در جشنواره ارسال کنند.

یوسف‌زاده اظهار کرد: فراخوان جشنواره در سایت این رویداد به آدرس www.ParsAward.ir منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه کامل فراخوان و توضیح هر بخش، تا ۲۹ اسفندماه آثار خود را برای حضور در این جشنواره ارسال کنند.

کد خبر 470495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =