صنایع پتروشیمی در سامان‌بخشی مدارس کانکسی و سنگی مشارکت می‌کند

تفاهم‌نامه همکاری صنایع پتروشیمی در سامان‌بخشی مدارس کانکسی و سنگی استان‌های بوشهر، خوزستان و ایلام بین شرکت ملی صنایع صنایع پتروشیمی و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در قالب طرح شهید پناهی امضا شد.

به گزارش شانا، تفاهم‌نامه همکاری سامان‌بخشی مدارس کانکسی و سنگی عصر دوشنبه (یازدهم اردیبهشت‌ماه) در حاشیه چهاردهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) بین شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با هدف سامان‌بخشی مدارس کانکسی و سنگی در استان‌های بوشهر، خوزستان و ایلام در قالب طرح شهید پناهی و با حضور جواد اوجی، وزیر نفت امضا شد.

این تفاهم‌نامه به امضای مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و رئیس شورای عالی مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی و حمیدرضا خان‌محمدی، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور رسید.

با امضای تفاهم‌نامه، کمیته  مشترک با حضور اعضا از بخش‌های مرتبط با موضوع ایجاد می‌شود و مصوبات کمیته مشترک در چارچوب ضوابط و مقررات و مصوبه‌های شورای عالی مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی صادر و هسمو با آن، «قراردادهای اجرایی» میان مدیران شرکت‌های مناطق (مشارکت‌کننده) صنعت پتروشیمی با مدیران کل سازمان نوسازی مدارس هر استان امضا می‌شود.

چهاردهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) در هشت محور «خوراک، محصولات و زنجیره تأمین»، «راه‌حل‌ها و فناوری‌های پیشرفته بهینه‌سازی»، «یکپارچه‌سازی و هماهنگی میان واحدهای پتروشیمی و پالایشگاه»، «روند تولید و بازار»، «بازار متانول و کاربردهای آن»، «بحران جهانی انرژی و آینده صنعت پتروشیمی»، «فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تأمین مالی» و «بهینه‌سازی انرژی و تولید بدون آلایندگی» در روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت‌ماه با حضور صاحب‌نظران و فناوران بیش از ۱۵ کشور در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه‌های کامپاندینگ و زنجیره ارزش، الگوهای کاربردی پروژه در صنعت پتروشیمی، پروژه‌های صنعت پتروشیمی ایران چالش‌ها و فرصت‌ها، راهبرد مدیریت کربن برای صنایع پتروشیمی از دیگر برنامه‌هایی است که در این همایش برگزار می‌شود.

کد خبر 471868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =