کارنامه موفق وزارت نفت دولت سیزدهم در دیپلماسی انرژی، مسئولیت اجتماعی و تأمین پایدار گاز

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت در زمینه مسئولیت‌های خود در دولت سیزدهم کارنامه موفقی به‌ویژه در تأمین نیاز داخلی و دیپلماسی انرژی داشته است.

به گزارش شانا، محمدمهدی مفتح با بیان اینکه در دولت سیزدهم وزارت نفت با داشتن وزیری مسلط به حوزه نفت و گاز و با روحیه انقلابی در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت کرده است، اظهار کرد: وزارت نفت در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی خود در دولت سیزدهم کارنامه موفقی داشته است.

وی افزود: این وزارتخانه با توجه به محدودیت‌های موجود دستاوردهای بزرگی داشته است. چنانکه با وجود مشکلاتی که در زمستان ۱۴۰۱ پیش‌بینی می‌شد در حوزه تأمین نیاز داخلی به خوبی عمل کرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: با وجود سرمای زمستان پارسال، مشکل عمده‌ای در حوزه تأمین انرژی ایجاد نشد، هرچند که گاز در انتهای برخی خطوط گازرسانی افت فشار داشت، اما به‌سرعت این مشکلات برطرف‌ شد.

مفتح با تأکید بر اینکه وزارت نفت در حوزه تأمین گرمایش مردم در زمستان پارسال نمره خوبی گرفته است، اظهار کرد: با وجود تحریم‌های موجود که از سوی آمریکا علیه کشور اعمال شده است، حرکت‌های مناسبی را در حوزه دیپلماسی گازی شاهد هستیم.

کد خبر 472408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =