وضع دریافت گاز میدان کیش در پالایشگاه فازهای ۶ تا ۸ پارس جنوبی بررسی شد

جمعی از کارشناسان و مدیران دفتر امور انرژی سازمان برنامه و بودجه و مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران در بازدید از پارس جنوبی وضعیت دریافت منابع گازی میدان کیش در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی (فازهای ۶، ۷ و ۸) را بررسی کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز پارس، محمدحسین متجلی مدیرعامل این شرکت، سیدمحی‌الدین جعفری معاون طرح‌های توسعه‌ای شرکت نفت و گاز پارس، عبدالله مهرابی، مجری طرح توسعه میدان گازی کیش و تعدادی از مسئولان این طرح، کارشناسان و مدیران دفتر امور انرژی سازمان برنامه و بودجه و اعضای مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران از پارس جنوبی بازدید کردند.

در این بازید، با برگزاری نشست‌های کارشناسی در سایت یک شرکت نفت و گاز پارس و مجتمع گاز پارس جنوبی، چالش‌ها و موانع دریافت منابع گازی میدان کیش در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی بررسی شد.

شایان ذکر است کارشناسان و مدیران دفتر امور انرژی سازمان برنامه و بودجه و مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران در سفر به پارس جنوبی، از سایت یک عسلویه و پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی (فازهای ۶، ۷ و ۸) بازدید کردند.

کد خبر 628386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =