موفقیت در امر تولید صیانتی نفت و گاز با وجود تنگناهای عملیاتی و غیرعملیاتی

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملکرد این شرکت در تولید نفت و گاز را با وجود تنگناهای عملیاتی و غیرعملیاتی قابل قبول و مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، علیرضا هیهاوند در نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز این شرکت در نیمه دوم امسال گفت: مخازن تحت سرپرستی این شرکت دارای پیچیدگی فنی و محیط زیستی هستند که با وجود سختی‌ها و مشقت‌هایی که برای تولید از این مخازن وجود دارد، با تلاش و جدیت همه همکارانم توانسته‌ایم بر این تنگناها و مشکل‌ها به‌خوبی غلبه کنیم.

وی با بیان اینکه عمده مخازن، تأسیسات فرآورشی و خطوط لوله شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در بالادست رودخانه‌ها و دریاچه سدهای پرشمار قرار گرفته‌اند، اظهار کرد: وجود این چالش‌های طبیعی و محیط زیستی بر شدت نگرانی و مراقبت از فرآیند تولید و انتقال می‌افزاید که به‌دلیل علاقه‌مندی و تعهد این شرکت در حوزه محیط زیست، همکاران پرتلاشم در بخش‌های عملیات فنی، اچ‌اس‌ئی (HSE) و حراست همواره با جدیت تمام بر این فرآیند نظارت و مراقبت کامل دارند.

وی فرسودگی ناوگان خودرویی، کمبود نیروی انسانی در لایه‌های پایین‌سازمانی و تقاضای فزاینده همکاران برای انتقال و مهاجرت از این شهر و شرکت به جغرافیای دیگر را از عمده مشکل‌ها و چالش‌های این شرکت برشمرد.

کد خبر 631185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =