دعوت به مصاحبه ۶۰۹ نفر از داوطلبان بومی بوشهر در آزمون پالایشگاه‌های پارس جنوبی

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از واجد شرایط شدن ۶۰۹ نفر از نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون شرکت اویکو برای جذب در پالایشگاه‌های پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، محمدعلی موسوی با اشاره به شرکت ۸۵۸ نفر در آزمون شرکت اویکو برای جذب در پالایشگاه‌های پارس جنوبی گفت: در ابتدا براساس حد نصاب نمره نهایی تعداد ۱۵ نفر از داوطلبان بومی استان بوشهر واجد شرایط حضور برای مرحله مصاحبه شدند اما با پیگیری‌های انجام‌شده و همکاری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، حدنصاب نمره نهایی داوطلبان به‌گونه‌ای که سطح علمی آنان نیز رعایت شود پایین آورده شده و سرانجام ۶۰۹ نفر برای حضور در مرحله بعدی جذب فراخوان خواهند شد.

وی با بیان اینکه نتایج آزمون به‌زودی اعلام می‌شود، اظهار کرد: پس از اعلام نتایج آزمون، تاریخ آغاز مرحله مصاحبه نیز به پذیرفته‌شدگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پایان از تلاش‌های مدیرعامل این سازمان، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، مجموعه مدیریت منابع انسانی ستاد مجتمع گاز پارس جنوبی و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت برای جذب نیروهای بومی استان بوشهر قدردانی کرد.

کد خبر 634287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =