شرکت گاز کردستان و سپاه پاسداران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت گاز استان کردستان و معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه بیت‌المقدس کردستان در زمینه تعویض بخاری‌ها و آب‌گرم‌کن‌های با بازده پایین و بهسازی و اصلاح موتورخانه مراکز نظامی متعلق به سپاه پاسداران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، احمد فعله‌گری، مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان در آیین امضای این تفاهم‌نامه همکاری اظهار کرد: سپاه پاسداران از بدو تأسیس همسو با عمل به تعهد و مسئولیت خطیر خود در صیانت از کیان اسلامی و اقتدار نظام، در عرصه‌های سازندگی، عمران، آبادانی و توسعه ایران اسلامی حضوری فعال و سازنده داشته و این همکاری زمینه‌ساز تقویت توان در عمل به مسئولیت اجتماعی در عرصه‌های مختلف خواهد بود.

>>> بیشتر بخوانید؛

حرکت کردستان روی ریل بهینه‌سازی مصرف/ چند موتورخانه اصلاح و بهسازی شد؟

وی ادامه داد: پیشرفت استان کردستان در زمینه گسترش شبکه‌های گازرسانی مرهون زحمات و جان‌فدایی‌های همه عزیزانی است که امنیت پایدار را فراهم کرده‌اند و کشور را از گزند توطئه‌ها و اقدام‌های خرابکارانه دشمنان مصون داشته‌اند و این امنیت پایدار زمینه‌ساز خدمت‌رسانی شرکت گاز استان کردستان به نیابت از شرکت ملی گاز و دولت در دورترین نقاط استان شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با اشاره به اهداف این تفاهم‌نامه افزود: ارتقای درجه مسئولیت اجتماعی دو طرف و ارتقای آگاهی عمومی و فرهنگ‌سازی مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی از اهداف کلان این تفاهم‌نامه است و شرکت گاز تعویض بخاری‌ها و آب‌گرم‌کن‌های با بازده پایین همچنین بهسازی و اصلاح موتورخانه مراکز نظامی متعلق به سپاه پاسداران را جزو اولویت‌های کاری خود قرار داده است.

فعله‌گری گفت: اهتمام به ایجاد فرصت‌های همکاری در زمینه بهبود سرمایه‌های اجتماعی، رشد دانش و آگاهی، حمایت و مشارکت اجتماعی، آموزش فرهنگ شهروندی در ارتباط با مصرف گاز و جلوگیری از آسیب‌های ناشی از مصرف غیرایمن و غیراستاندارد گاز طبیعی از مهم‌ترین محورهای همکاری با سپاه بیت‌المقدس کردستان خواهد بود.

وی در ادامه مزیت‌های تعویض بخاری‌ها و آب‌گرم‌کن‌های با بازده پایین همچنین بهسازی و اصلاح موتورخانه را چنین بیان کرد: با اقدام‌هایی که از سوی واحد بهینه‌سازی شرکت گاز استان کردستان برای اصلاح موتورخانه‌ها انجام می‌گیرد حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد در مصرف گاز طبیعی صرفه‌جویی می‌شود.

مهدی محمدی، معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز ضمن استقبال از توسعه همکاری‌ها در خدمت‌رسانی به هم‌استانی‌ها و مردم استان کردستان و فعالیت در عرصه فرهنگی و مصرف صحیح گاز طبیعی گفت: سپاه بیت‌المقدس کردستان بر اساس تعهد خود مبنی بر حفظ امنیت ملی و منافع اجتماعی، آمادگی دارد با همکاری شرکت گاز نهادینه‌کردن فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و کاهش صدمات جبران‌ناپذیر ناشی از استفاده ناایمن از گاز طبیعی را در برنامه‌های فرهنگی خود قرار دهد.

وی یادآور شد: هدف از امضای این تفاهم‌نامه پیشرفت فعالیت‌ها در زمینه ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای تعویض بخاری‌ها و آب‌گرم‌کن‌های بازده پایین با بخاری‌ها و آب‌گرم‌کن‌های با بازده بالاست و بهسازی و اصلاح موتورخانه مراکز نظامی متعلق به سپاه پاسداران است که سبب می‌شود دورترین مراکز نظامی و پاسگاه‌ها از خدمات ارزنده شرکت گاز استان کردستان بهره‌مند شوند.

کد خبر 634542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =