۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
  • کد خبر: 635006
رکوردشکنی تولید روزانه در پتروشیمی خارک

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خارک گفت: این پتروشیمی توانست در آذرماه (۱۵ آذرماه) رکورد تولید روزانه ۳ هزار و ۴۱۲ تن را ثبت کند.

به گزارش شانا به نقل از صندوق بازنشستگی صنعت نفت، حسن وفایی گفت: کارکنان پتروشیمی خارک توانستند در آذرماه (۱۵ آذرماه) رکورد روزانه تولید را با ۳ هزار و ۴۱۲ تن جابه‌جا کنند و در این ماه با فروش مقداری ۱۷۵ هزار تن رکورد فروش ماهانه این شرکت را در دو سه دهه اخیر ثبت کنند.

وی افزود: در ۹ ماه امسال با تولید ۸۵۸ هزار تن در مقایسه با تولید ۸۰۰ هزار تن مدت مشابه پارسال و فروش حجمی ۸۴۲ هزارتن در مقایسه با ۸۰۶ هزار تن مدت مشابه پارسال و فروش ارزشی حدود ۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان در مقایسه با ۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان مدت مشابه پارسال، سالی کم‌نظیر را در تولید و فروش حجمی و ریالی تاکنون رقم زدیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خارک اظهار کرد: افزون بر توجه به تولید و فروش توسعه همه‌جانبه و توجه به طرح‌های توسعه‌ای، پرونده‌های حقوقی راکد، مسئولیت اجتماعی و رفاه کارکنان را از برنامه‌های دیگر برشمرد و گفت: در این مدت توجه به طرح‌های‌ توسعه‌ای و زنجیره ارزش از جمله تبدیل متانول به اتانول و اسید استیک در دستور کار گرفت.

وفایی با اشاره به مسئولیت اجتماعی این شرکت گفت: مردم خونگرم و مهربان خارک باید از مزایای پتروشیمی خارک بهره‌مند باشند و در ابتدای کار پس از دیدار با مسئولان استان بوشهر و خارک پروژه ساخت مدرسه ۹ کلاسه را پس از ۱۰ سال در ۱۰ روز با همراهی هیئت مدیره آغاز کردیم و در ۱۰ ماه با استفاده از پیمانکار بومی برای اجرا آن تحویل خواهیم داد.

کد خبر 635006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =