دانش و فناوری بخشی از دارایی‌های گروه اقتصادی صندوق‌هاست

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: دانش و فناوری بخشی از دارایی‌های گروه اقتصادی صندوق‌ها محسوب می‌شود، از این‌ رو پیشرفت در این حوزه مطابق با اصل حفظ و ازدیاد منابع و دارایی‌ها، مسئله‌ای مهم و اقتصادی است.

به گزارش شانا به نقل از صندوق بازنشستگی صنعت نفت، عبدالحسین بیات در نشست شورای عالی پروژه‌های گروه اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: ماهیت فعالیت‌های پیش‌بینی‌شده برای شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی از ابتدا دانش‌بنیان بوده است و با توجه به کارنامه این شرکت، ماهیت دانش‌بنیانی آن بهتر مشخص می‌شود.

وی افزود: امیدوارم شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی در همین مسیر به فعالیت‌های طراحی و مهندسی ادامه دهد.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت با اشاره به دسته‌بندی شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی (EIED) در فهرست شرکت‌های نوآور گفت: این نشان می‌دهد از لحاظ فناوری شرکت صنایع انرژی در سطح بالایی قرار دارد و دانش و فناوری بخشی از دارایی‌های گروه اقتصادی صندوق‌ها به شمار می‌آید، از این‌ رو پیشرفت در این حوزه مطابق با اصل حفظ و ازدیاد منابع و دارایی‌ها، مسئله‌ای مهم و اقتصادی است.

محمدعلی غفاری‌زاده، مدیرعامل شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی نیز در این نشست برای نمونه به فعالیت‌های گسترده این شرکت در بخش دانش‌بنیان کوره‌های الفین پتروپالایش کنگان و پتروشیمی کارون اشاره کرد و گفت: مطابق ماهیت دانش‌بنیانی شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی، فعالیت‌های زیادی در بخش‌های مهندسی و طراحی در حال انجام است.

وی تصریح کرد: مدارک و اسناد لازم در اختیار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت و خوشبختانه گواهی‌نامه این شرکت به‌عنوان دانش‌بنیان نوآور صادر شد.

‌بر پایه این گزارش، در نشست شورای عالی پروژه‌های گروه اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت از شرکت «طراحی و مهندسی صنایع انرژی» به‌سبب فعالیت‌های دانش‌بنیان و دریافت گواهینامه شرکت‌های دانش‌بنیان قدردانی شد.

کد خبر 635757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =