استفاده از ظرفیت مسئولیت‌ اجتماعی در حوزه بهداشت

مدیر اچ‌اس‌ئی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، استفاده از ظرفیت مسئولیت‌ اجتماعی در حوزه بهداشت را گامی مؤثر در پیشبرد برنامه‌های آینده بهداشت صنعتی در شرکت‌های پتروشیمی دانست.

به گزارش شانا به نقل از پتروشیمی پارس، داوود عمادی در همایش دو روزه رؤسای بهداشت صنعت پتروشیمی که به میزبانی پتروشیمی پارس در مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد، از فعالیت‌ها و اقدام‌های ارزشمند شرکت‌های پتروشیمی در حوزه بهداشت قدردانی کرد.

وی در ادامه با اشاره به سیاست‌های کلان شرکت ملی صنایع پتروشیمی به تشریح نظام‌نامه اچ‌اس‌ئی و ایجاد فرصت مناسب برای ارتقای جایگاه کارکنان بهداشت صنعتی پرداخت و تصریح کرد: تعریف پروژه‌های بهبود و استفاده از ظرفیت مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه بهداشت می‌تواند گامی مؤثر در پیشبرد برنامه‌های آتی بهداشت صنعتی در شرکت‌های پتروشیمی باشد.

در این همایش، محمدعلی خادمیان، مدیر بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست و پدافند غیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس نیز به تشریح اقدام‌های بهداشت صنعتی در هلدینگ خلیج‌فارس و برنامه‌های آتی در این حوزه پرداخت.

وی با تأکید بر لزوم پیشبرد سیستماتیک فرآیندهای اجرایی در شرکت‌ها، امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری با دانشگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های علمی کشور در حوزه بهداشت و ایمنی را از اقدام‌های مهم هلدینگ خلیج‌فارس برشمرد.

در این همایش، گزارش عملکرد شرکت پتروشیمی پارس و پروژه‌های اجرایی و پژوهشی برتر شرکت‌های پتروشیمی آریاساسول و پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی ارائه شد.

کد خبر 635790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =