اقدام‌های قابل توجهی در زمینه صادرات نفت انجام شده است

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری گفت: مشکل بزرگ صادرات نفت در دولت سیزدهم برطرف و اقدام‌های قابل توجهی در این بخش از سوی کارکنان شرکت ملی نفت انجام شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محمد دهقان امروز (جمعه، ۱۳ بهمن‌ماه) در حاشیه بازدید از مخازن شرکت پایانه‌های ایران در خارک اظهار کرد: امروز از مخازن جزیره خارک و نحوه صادرات نفت خام بازدید کردیم. در دولت سیزدهم بسیاری از نواقص در بحث صادرات نفت مرتفع و توقفی که در زمینه صادرات نفت داشتیم حل شده است.

وی افزود: خوشبختانه در دولت سیزدهم وضع صادرات نفت فعال بوده و کار بزرگی به همت کارکنان شرکت ملی نفت در حال انجام است.

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری تصریح کرد: همچنین مخازنی که دچار فرسودگی هستند در حال تعمیر هستند و اقدام‌های بسیار خوبی در این زمینه در حال اجراست.

کارکنان صنعت نفت با وجود محدودیت‌ها موفقیت‌های بزرگی رقم زدند

دهقان در جمع کارکنان صنعت نفت در جزیره خارک اظهار کرد: مجاهدت و مقاومت تاکنون ما را در اینجا نگه‌داشته است و تلاش‌های مردم سبب شده تا برنامه‌های دشمن ناکام بماند.

وی افزود: دشمنان با اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم‌های فراوان به‌دنبال ایجاد مشکلات برای ایران اسلامی بودند، اما با مقاومت‌های انجام شده ناکام ماندند.

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری گفت: کارکنان صنعت نفت باید به عظمتی که برای کشور خود آفریده‌اند افتخار کنند، زیرا پس از انقلاب با وجود همه توطئه‌ها صنعت نفت توانست در مسیر خود حرکت کند و به موفقیت‌های فراوان دست یابد.

دهقان تصریح کرد: کارکنان صنعت نفت در حال تولید چنین عظمتی برای کشور هستند و نباید در بحث‌های معیشتی دچار دغدغه و نگرانی باشند.

در این بازدید، عباس غریبی، ‌ مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران توضیحاتی را درباره روند بازسازی تاسیسات نفتی جزیره خارک ارائه داد.

بر اساس این گزارش، محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس‌جمهوری و محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در سفری یکروزه از تاسیسات نفتی در خارک بازدید کردند.

کد خبر 637047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =