دشمن در انفجار تروریستی خطوط انتقال گاز سراسری به اهداف خود نرسید

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با سرعت عمل بالایی که مدیران صنعت نفت و گاز کشور در حادثه انفجار تروریستی خطوط انتقال گاز سراسری داشتند دشمن نتوانست خللی در گازرسانی به مردم ایجاد کند.

رمضانعلی سنگدوینی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، به انفجار تروریستی در چند نقطه از خطوط انتقال گاز سراسری که هفته گذشته روی داد اشاره و اظهار کرد: دشمنان گمان می‌کردند با این حوادث خللی در گازرسانی در آن منطقه یا کل کشور ایجاد خواهند کرد، اما با سرعت عمل بالای مدیران صنعت نفت و گاز کشور به اهداف خود نرسیدند.

وی با تقدیر و تشکر از مدیریت وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در این حادثه افزود: مدیران صنعت نفت و گاز کشور با عملیات فشرده و ۲۴ ساعته توانستند مشکل ایجادشده را برطرف و خطوط آسیب‌دیده را ترمیم کنند که این موضوع باعث شد خللی در گازرسانی به مردم ایجاد نشود و تنها گاز بخش کوچکی از روستاهای اطراف منطقه آسیب‌دیده قطع شد که مشکل آن روستاها نیز به‌سرعت رفع شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران نیز در این حادثه واکنش سریع و خوبی از خود نشان داد، تصریح کرد: همان‌طور که شخص وزیر نفت نیز بیان کرد نیروهای عملیاتی و فنی وزارت نفت در هر شرایطی آماده‌اند و نخواهند گذاشت سوخت‌رسانی یا گازرسانی در هیچ نقطه‌ای از کشور با اختلال روبه‌رو شود.

کد خبر 637851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =