کسب سوددهی بلندمدت و بهره‌وری بالاتر در صنعت پتروشیمی با عمل به مسئولیت‌ اجتماعی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ایفای نقش مسئولیت اجتماعی از سوی شرکت‌های پتروشیمی ضمن ایجاد زمینه توسعه پایدار، سوددهی بلندمدت و بهره‌وری بالاتر را فراهم می‌کند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران، مرتضی شاهمیرزایی در نخستین نشست شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه مکران با تأکید بر اینکه یکی از راهبردهای شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ایجاد خلق ارزش مشترک جامعه با صنعت پتروشیمی است، تصریح کرد: ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی نه تنها هزینه شرکت‌های پتروشیمی را افزایش نمی‌دهد بلکه زمینه توسعه پایدار، سوددهی بلندمدت و بهره‌وری بیشتر را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه مسئولیت‌های اجتماعی صنعت پتروشیمی یک سرمایه‌گذاری سودآور و موفق است، افزود: در مناطقی که صنعت پتروشیمی در حال توسعه و شتاب‌بخشی اجرای طرح‌های متعدد است، باید همزمان به توسعه محیط‌های پیرامون و جوامع محلی با ایجاد انواع امکانات توجه کرد.

معاون وزبر نفت با تأکید بر اجرای منویات مقام معظم رهبری همسو با ایجاد امیدآفرینی در جامعه، ادامه داد: ایفای نقش‌های مسئولیت‌های اجتماعی از سوی توسعه‌گران صنعت پتروشیمی، بیانگر میزان توسعه متوازن و پایدار در کشور است.

شاهمیرزایی گفت: در مناطقی که مجموعه‌های صنعتی فعال هستند، باید اقدام‌های اجتماعی به شکلی باشد که منطقه از امکانات متعدد زیرساختی، خدمات بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی برخوردار شود تا مردم آن جامعه صنعت را متعلق به خود بدانند.

کد خبر 639173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =