میانگین مصرف روزانه بنزین استان همدان به ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر رسید

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: میانگین مصرف بنزین در استان همدان با ثبت رکوردی تازه‌ در ایام نوروز سال ۱۴۰۳ به رقم ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر در روز رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی اعلام کرد: مقایسه آمار و ارقام بنزین مصرف‌شده در استان همدان از روز یکم تا ۱۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ حاکی از رشد ۲۵ درصدی مصرف این فرآورده است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس آمار وزارت راه‌ و شهرسازی از ۲۵ اسفندماه سال ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین امسال ۱۳ میلیون و ۵۲۹ هزار تردد در جاده‌های استان همدان ثبت شده است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان تعطیلات عید فطر به ۲۰ میلیون تردد برسد، افزود: در این مدت ۳۱ میلیون لیتر فرآورده بنزین از نازل جایگاه‌های عرضه سوخت به باک خودروهای مراجعه‌کننده تزریق و سوخت‌رسانی بی‌وقفه، بدون کمبود و مطلوب انجام شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان بیان کرد: از ابتدا تا پایان تعطیلات نوروز، روند مصرف فرآورده بنزین افزایشی بود اما بیشترین اختلاف مصرف در روز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ به مقدار حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر و با ثبت رقم ۳۰ درصد افزایش نسبت به میانگین مصرف روزانه سال ۱۴۰۲ انجام شد.

روستایی با بیان اینکه در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ تلاش شد همه جایگاه‌های استان فعال و آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی باشند، یادآور شد: تمام ۱۳۲ جایگاه عرضه فرآورده‌های سوختی مایع و گاز طبیعی فشرده منطقه با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی، گروه‌های عملیاتی شبانه‌روزی از نظر کمّی و کیفی اوضاع را پایش می‌کردند.

کد خبر 639701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =