تحقق وعده رئیس‌جمهوری شهید در پایداری گاز تربت جام

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: با اجرای بموقع خط انتقال گاز صالح‌آباد به تربت جام، وعده رئیس‌جمهوری شهید در پایداری جریان گاز منطقه تربت جام محقق شد.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت ملی گاز ایران، غلامعباس حسینی امروز (پنجشنبه ۲۴ خرداد) در محل افتتاح طرح خط انتقال تقویتی گاز صالح‌آباد به تربت جام که با حضور جمعی از مقام‌های استانی برگزار شد، بیان کرد: خط انتقال تقویتی گاز صالح‌آباد به تربت جام یکی از پروژه‌هایی است که به دستور رئیس‌جمهوری شهید و وزیر نفت در خراسان رضوی اجرایی شد و دلیل آن هم حل بحران ناترای گاز در زمستان سال ۱۴۰۱ بود.

وی افزود: زمان معمول برای اجرای این پروژه چند سال بود که با تلاش‌های انجام‌شده، در کمتر از هفت‌ ماه به سرانجام رسید و وعده رئیس‌جمهوری شهید به مردم محقق شد.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با قدردانی از تلاش‌های انجام‌شده برای اجرای این طرح و همکاری مردم منطقه، گفت: خداوند متعال توفیق دهد بتوانیم راه شهدای خدمت همانند شهید رئیسی را ادامه دهیم.

سیدمصطفی حیدری، مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خراسان رضوی نیز بیان کرد: پروژه خط انتقال تقویتی گاز تربت جام به طول ۷۵ کیلومتر در اقدامی بی‌سابقه در مدت‌ هفت ماه انجام شد.

وی گفت: مرحله مطالعه، سفارش‌گذاری و احداث عملیات اجرایی، ایستگاه‌های بین راهی و ایستگاه ارسال‌کننده در زمان مقرر اجرایی و بهره‌برداری از این خط در زمستان سال ۱۴۰۲ سبب پایداری جریان گاز تربت جام و مناطق اطراف شده است.

کد خبر 642952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =