مشکلات گذشته در زمینه فروش نفت و درآمدهای کشور کاهش یافته و مهار شده است

سرپرست ریاست‌جمهوری گفت: در عرصه اقتصاد، فروش نفت، جابه‌جایی منابع و درآمدهای کشور و تورم مشکلات بسیاری داشتیم که امروز روند همه این مشکلات رو به کاهش و کنترل است.

به گزارش شانا به‌نقل از ایرنا، محمد مخبر امروز (شنبه، دوم تیر) در آیین بهره‌برداری رسمی از ۶۷۸ پروژه حوزه سلامت در سراسر کشور که به‌صورت ویدئوکنفرانسی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، بیان کرد: روش شهید رئیسی در رسیدگی به مسائل حوزه‌های مختلف از جمله در زمینه رفع ناترازی‌های حوزه برق و انرژی، تنش‌های آبی، مسائل صنعت، مسکن، کشاورزی، مشکل اشتغال و رفع مشکلات متعدد عرصه اقتصادی، نگرش جامع و دقیق در شناخت مسئله، انتخاب صحیح راه‌حل و تمرکز و پیگیری مستمر تا حل مسئله بود.

وی افزود: شهید رئیسی در مسیر رفع مشکلات از جمله در عرصه ساخت مسکن که براساس مصوبه مجلس وعده ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی را داده بود، از سرزنش‌ها باکی به دل راه نداد و درنتیجه امروز شاهد رفع بسیاری از مشکلات در حوزه‌های مورد اشاره هستیم.

سرپرست ریاست‌جمهوری بیان کرد: در عرصه اقتصاد، فروش نفت، جابه‌جایی منابع و درآمدهای کشور و تورم مشکلات بسیاری داشتیم که امروز همه این مشکلات رو به کاهش و کنترل است؛ ازجمله کاهشی‌شدن تورم و کنترل و کاهش رشد نقدینگی و رسیدن نرخ آن به حدود ۲۲درصد که با توجه به روند فزاینده نرخ رشد نقدینگی به یک آرزو تبدیل شده بود.

کد خبر 643304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =