توسعه میدان‌های کیش، بلال و فرزاد در دستور کار قرار گرفت

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مسئولیت‌های جدید این شرکت را برای توسعه میدان‌های گازی در سال ۹۸ تشریح کرد و گفت: امیدوارم شرکت نفت و گاز پارس از آزمون بزرگ توسعه میدان‌های مشترک و صیانت از سرمایه‌های ملی، سربلند و با اقتدار عبور کند.

به گزارش شانا، محمد مشکین‌فام در نخستین سفر سال ۹۸ به عسلویه در جمع کارکنان این شرکت با اشاره به محقق شدن اهداف تکلیفی وزارت نفت برای توسعه میدان گازی پارس جنوبی یادآور شد: سال ۹۷، سال پرمشغله‌ای برای کارکنان شرکت نفت و گاز پارس بود.

وی از حفر و تکمیل ۴۱ حلقه چاه دریایی، هشت ردیف شیرین‌سازی گاز ترش در بخش‌های پالایشگاهی و افتتاح فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی در اسفندماه پارسال به‌عنوان اقدام‌های انجام شده در سال ۹۷ نام برد و گفت: با احتساب عملیاتی شدن دو سکوی دریایی از فاز ۱۴ پارس جنوبی، در مجموع در سال ۹۷، ۶ عرشه دریایی در مدار تولید قرار گرفت که رکورد جدیدی در اجرای پروژه‌های پارس جنوبی است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس نحوه عملکرد این شرکت را در سال ۹۷ سبب رضایتمندی وزیر نفت دانست و اظهار کرد: مقام معظم رهبری نیز در پیام نوروزی سال ۹۸، بهره‌برداری از فازهای پارس جنوبی را مظهر اقتدار ملت ایران و واکنش محکمی در مقابل نقشه‌های دشمنان اعلام کردند که افتخار بزرگی برای یکایک کارکنان شرکت نفت و گاز پارس به شمار می‌آید.

وی با اشاره به مسئولیت‌های جدید این شرکت در سال پیش رو بیان کرد: با محول شدن توسعه میدان‌های گازی جدید به شرکت نفت و گاز پارس از جمله میدان گازی کیش، بخش شرقی میدان پارس جنوبی (بلال) و میدان گازی فرزاد و لزوم مدیریت هرچه مطلوب‌تر این پروژه‌ها، فعالیت‌ها در شرکت نفت و گاز پارس بسیار فشرده‌تر از گذشته خواهد بود.

 محمد مشکین‌فام ابراز امیدواری کرد با تلاش مضاعف در سال ۹۸ و همکاری همه کارکنان، شرکت نفت و گاز پارس همچون گذشته از آزمون بزرگ توسعه میدان‌های مشترک و صیانت از سرمایه‌های ملی، سربلند و با اقتدار عبور کند.

کد خبر 288253

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =