تحقق ۱۰۰ درصدی عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد

عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد به عنوان تنها پالایشگاه گازی شمال‌شرق کشور به‌طور ۱۰۰ درصدی و با تکیه بر توان نیروهای بومی منطقه اجرا شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، ناصر نوذری، رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد از تحقق ۱۰۰ درصدی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده تعمیرات اساسی سال ۹۸ این مجتمع گازی خبر داد و گفت: انجام عملیات تعمیرات اساسی در همه واحدهای صنعت گاز با هدف تولید، انتقال و توزیع پایدار گاز به‌ویژه در فصل سرما انجام می‌شود که بر این اساس، تعمیرات اساسی همه واحدهای عملیاتی پالایشگاه گاز خانگیران نیز مطابق همیشه، برای ۶ ماه نخست سال برنامه‌ریزی شده بود.

وی افزود: امسال برنامه تعمیرات اساسی در دو واحد تصفیه گاز، دو واحد بازیافت گوگرد و واحد ذخیره‌سازی و همچنین تعمیرات میان‌دوره‌ای در سایر واحدها انجام شده است.

به گفته نوذری، از زمان آغاز تعمیرات اساسی تاکنون، ۳۶۱ هزار و ۸۰۰ نفرساعت کار انجام شده که سبب پیشرفت ۱۰۰ درصدی در بخش تعمیرات اساسی و پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در بخش تعمیرات میان‌دوره‌ای شده است.

رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد یادآور شد: ابتدا تا انتهای عملیات تعمیرات اساسی این پالایشگاه، توسط پیمانکاران و نیروی انسانی بومی منطقه انجام شده است.

کد خبر 292597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =