روحانی: خللی در تأمین بنزین مورد نیاز مسافران ایجاد نشود

رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نفت دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تأکید کرد: به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در همه ساعات روز برای تأمین بنزین مورد نیاز ایجاد نمی‌شود

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی، روز جمعه (هشتم فروردین‌ماه) در تماس‌های جداگانه با وزیران نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کشور، ضمن گفت‌وگو درباره روند اجرای دقیق طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، دستورهای لازم را در حوزه وظایف هر یک از این وزارتخانه‌ها صادر کرد.

وی در این تماس‌ها تأکید کرد که روند اجرای این طرح درباره بازگشت مسافران نوروزی باید به گونه‌ای باشد که در مبادی ورودی و خروجی شهرها ازدحام ایجاد نکند و روند پیشبرد طرح غربال‌گری را کند نکند.

رئیس‌جمهوری در گفت‌وگو با بیژن زنگنه، وزیر نفت، دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تاکید کرد که به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در همه ساعات روز برای تأمین بنزین مورد نیاز ایجاد نخواهد شد و هیچ مشکلی برای تامین بنزین مورد نیاز وجود ندارد و مردم به شایعات بی‌اساس توجه نکنند.

روحانی در تماس با عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور نیز با اشاره به محدودیت‌های آمد و شد درون‌شهری و برون‌شهری در چارچوب طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، عنوان کرد که باید همه محدودیت‌ها طبق ابلاغیه‌های کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا انجام گیرد و روند اجرای این ابلاغیه‌ها دقیق انجام و از هرگونه اقدام سهل‌گیرانه یا سختگیرانه خارج از مفاد ابلاغیه‌ها، پرهیز شود.

وی با تأکید بر ضرورت حسن اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: این طرح همسو با حفظ سلامت مردم و مدیریت متمرکز مبارزه با ویروس کروناست و در نحوه اجرا نباید امنیت خاطر جامعه را خدشه‌دار کند.

رئیس جمهوری در گفت‌وگو با وزیران نفت و کشور، در تماسی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن دریافت گزارش‌های جدید از اقدام‌های این وزارتخانه و ستاد ملی مبارزه با کرونا تأکید کرد که تمامی دستگاه‌های ذیربط به‌ویژه وزارتخانه‌های بهداشت و کشور باید درباره پاسخگویی به‌هنگام و رفع شبهه‌ها و مقابله با شایعه‌هایی که در فضای عمومی کشور منتشر می‌شود، اقدام‌های لازم را به عمل آورند.

کد خبر 301179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =