توزیع الکترونیکی نفت سفید و نفت‌گاز در منطقه البرز آغاز شد

معاون بازرگانی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز گفت: از ابتدای تیرماه ۹۹ هیچ‌گونه حواله کاغذی صادر نمی‌شود و مصرف‌کنندگان باید درخواست فرآورده نفت سفید و نفت‌گاز خود را در سامانه تجارت آسان و کارت بانکی ثبت کنند.

به گزارش شانا به نقل از پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، اکبر نوروزی در این باره اظهار کرد: به‌منظور تسهیل در سوخت‌رسانی طرح توزیع نفت سفید گرمایشی به خانوارهای فاقد دسترسی به شبکه گاز طبیعی و گازوئیل مصرف‌کنندگان جزء (کمتر از ۶۰۰۰ لیتر در ماه) در بستر الکترونیکی و از طریق کارت بانکی آماده بهره‌برداری است.

وی تاکید کرد: با توجه به لزوم ثبت‌نام در سامانه «تجارت آسان جدید» به آدرس اینترنتی https://newtejaratasan.niopdc.ir همراه با ثبت مشخصات کارت بانکی، از ابتدای تیرماه ۹۹ هیچ‌گونه حواله کاغذی صادر نخواهد شد و مصرف‌کنندگان نفت سفید و نفت‌گاز جزء (کمتر از ۶۰۰۰ لیتر در ماه)  بخش‌های مختلف کشاورزی صنفی و صنعتی، باید درخواست خود را از طریق سامانه تجارت آسان و کارت بانکی انجام دهند.

نوروزی حذف فیزیکی کالابرگ نفت ‌سفید، دریافت سهمیه به‌صورت مرحله‌ای، کاهش مراجعات حضوری فروشندگان، کنترل و مدیریت مطلوب توزیع فرآورده و اطلاع‌رسانی شارژ به‌صورت آنلاین را از مزایای اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و نفت‌گاز از طریق کارت بانکی عنوان کرد.

بر پایه این گزارش، هم‌اکنون ۷۰ فروشندگی روستایی، شهری و عامل توزیع فعال در استان البرز، وظیفه توزیع نفت سفید و نفت‌گاز مصرف‌کنندگان جزء را به‌عهده دارند.

کد خبر 304500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =