کمک بسیج ملی حفاری به شهروندان گرفتار در سیلاب اهواز

در پی بارندگی‌های شبانه‌روز گذشته در مناطقی از استان خوزستان و افزایش حجم رواناب‌ها در سطح معابر و خیابان‌ها، بسیجیان شرکت ملی حفاری ایران به کمک شهروندان اهوازی شتافتند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، علی سالمی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت در این باره گفت: به‌دنبال بالا آمدن سطح آب در خیابان‌ها و معابر که به سبب موج بارشی شدید در چند ساعت گذشته رخ داد و مشکلاتی را برای عابران و سرنشینان خودروها و واحدهای مسکونی ایجاد کرد، شماری از بسیجیان به همراه اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت ملی حفاری ایران برای کمک به شهروندان وارد عمل شدند.  

وی افزود: در این اقدام خودجوش بسیجیان ملی حفاری در همیاری با کارکنان شهرداری و شرکت آب و فاضلاب نسبت به هدایت روان‌آب‌ها به کانال‌های انتقال در مناطقی از شهر اهواز و کوت‌عبدالله مرکز شهرستان کارون اقدام  کردند.

وی با بیان اینکه امدادرسانی در این زمینه تا رفع مشکل و کاهش آب‌های سطحی ادامه دارد، اظهار کرد: تعدادی خودرو که به‌دلیل نفوذ آب دچار نقص فنی شده و از حرکت بازمانده بودند، جابه‌جا شدند و در نقاطی که آب‌ سطحی به خانه‌ها نفوذ کرده بود، آب تخلیه و مشکل ساکنان برطرف شد.

کد خبر 310185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =