تضمین توسعه پایدار همگام با تاب‌آوری تولید گاز

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست (اچ‌اس‌ئی) شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد که این شرکت تضمین توسعه پایدار همگام با تاب‌آوری تولید گاز را در دستور کار دارد.

غلامرضا بهمن‌نیا در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با تأکید بر تکیه بر توان داخل، به خبرنگار شانا گفت: جهش تولید اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه ما تأمین‌کننده‌هایی قوی و تولیدکننده‌هایی پررنگ در صحنه داشته باشیم.

وی افزود: من امروز در نمایشگاه تولیدکننده‌ها و تأمین‌کننده‌هایی را در بخش‌های مختلف دیدم که با وجود تحریم و شیوع ویروس کرونا و درگیر شدن همه مردم به این مشکل و معضل به‌عنوان شرکای تجاری پررنگ حاضر هستند و این جهش تولید را رقم خواهند زد (که تاکنون هم رقم زدند).

رئیس اچ‌اس‌ئی شرکت ملی گاز با بیان اینکه این شرکت اکنون به آمار بسیار بالایی در تولید، انتقال، توزیع و مصرف رسیده است، تصریح کرد: این موضوع نشان می‌دهد وقفه‌ای در تولید نداشتیم و تعمیرات پیشگیرانه نیز به‌خوبی انجام شده است، تأمین کالاها، مواد شیمیایی و خدمات فنی نیز به‌خوبی پیش می‌رود و پروژه‌ها نیز به‌موقع انجام شده است.

بهمن‌نیا اظهار کرد: رسالت و مأموریت شرکت ملی گاز ایران تا افق ۱۴۰۴ رسیدن به مراحلی بسیار بالاتر در عرصه تولید و خدمت‌رسانی است و این تأمین‌کننده‌ها و تولیدکنندگان پشتوانه و تکیه‌گاه محکمی همسو با این موضوع هستد.

وی تأکید کرد: توسعه پایدار، تاب‌آوری، تولید بدون وقفه و بدون حادثه از رویکردهای اچ‌اس‌ئی است. اگر به آمارها و عملکرد ما در سطح کشور در سال جاری توجه کرده باشید، شرکت ملی گاز جز. شرکت‌هایی است که در همه شاخص‌های عملکردی اچ‌اس‌ئی شاخص‌های ممتازی از خود بر جا گذاشته و حتی قابل مقایسه با شرکت‌های بین‌المللی در دنیا است.

رئیس اچ‌اس‌ئی شرکت ملی گاز با بیان اینکه این مجموعه همه شاخص‌های لازم را به‌طور مداوم بررسی می‌کند، افزود: عملکرد شرکت ملی گاز در سالی که با نام جهش تولید نامگذاری شده است، عملکردی مثبت، مطمئن و پایدار است و توانسته توسعه پایدار را شکل دهد. از سویی، تاب‌آوری تولید را با این فلسفه که تولید به هیچ عنوان متوقف نشود، تضمین کند.

کد خبر 312584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =