بهره‌برداری از ساختمان‌های جدید جانبی انبار نفت تربت حیدریه

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه در آیین بهره‌برداری از ساختمان‌های جدید جانبی انبار نفت تربت حیدریه گفت: انبار نفت تربت حیدریه یکی از هشت مبدأ صادرات فرآورده نفتی کشور شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه، جواد بلندی در این آیین که جمعی از مقام‌های محلی حضور داشتند، ضمن تبریک فرا رسیدن چهل‌ودومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی، افزود: پروژه صادرات همسو منویات مقام معظم رهبری، با دستور وزیر نفت و با هدف توسعه‌ خدمات و کمک به اقتصاد کشور و منطقه در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این طرح پس از آماده شدن زیرساخت‌های لازم در آذرماه امسال اجرایی شد، گفت: طرح‌های توزیع الکترونیکی سوخت، گازسوز کردن رایگان خودروهای‌ عمومی، اجرای پروژه صادرات فرآورده‌های نفتی با اتکا به ظرفیت موجود و صرفه‌جویی حداکثری در هزینه‌ها را از اهم‌ دستاوردهای منطقه در چهل‌ودومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی برشمرد.

حجت‌الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه شهرستان تربت حیدریه نیز در این آیین با تبریک‌ و تهنیت آغاز چهل‌وسومین سال پایداری و استقرار نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد: بی‌شک عملکرد ارائه‌شده حاصل تلاش شبانه‌روزی یکایک همکاران مجموعه است و از همه عزیزان در این منطقه به‌عنوان فعالان مجاهدت در عرصه‌های اقتصادی تشکر می‌کنم.

در ادامه این آیین، ساختمان‌های جدید واحد تأسیسات و عملیات انبار نفت و اداره نظارت بر صادرات فرآورده‌های نفتی گشایش یافت.

کد خبر 313504

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =