سی‌وسومین جایگاه عرضه سی‌ان‌جی منطقه تربت حیدریه گشایش یافت

سی‌وسومین جایگاه عرضه سی‌ان‌جی‌ منطقه تربت‌ حیدریه با حضور معاون استاندار، نماینده شهرستان‌های کاشمر، کوهسرخ و خلیل‌آباد، امام جمعه و دیگر مقام‌های محلی در شهرستان کوهستانی و سخت‌گذر ریوش در مرکز شهرستان کوهسرخ گشایش یافت.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه، جواد بلندی، مدیر این منطقه در آیین گشایش جایگاه عرضه سی‌ان‌جی «شهرداری ریوش» اظهار کرد: ابنیه این جایگاه در زمینی به‌ مساحت حدود یک هزار مترمربع با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۰۳ میلیارد ریال توسط شهرداری و تخصیص تجهیزات با هزینه‌ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال از سوی وزارت نفت با هدف افزایش سبد سوخت در این شهرستان سخت‌گذر با ظرفیت‌های بسیار در بخش‌های مختلف فرهنگی، تاریخی و گردشگری به‌منظور بهینه‌سازی مصرف سوخت، حفظ محیط زیست و رفاه حال هموطنان گرامی به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این‌ جایگاه سی‌وسومین جایگاه تک‌منظوره سی‌ان‌جی در حوزه عملیاتی منطقه تربت حیدریه است که با سه دیسپنسر و ۶ نازل فعال در سه سکو، سوخت پاک و ارزان سی‌ان‌جی را به مراجعان عرضه می‌کند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه تصریح‌ کرد: با افزایش‌ جایگاه‌های‌ سی‌ان‌جی‌ در سطح‌ منطقه، انتظار می‌رود متوسط‌ مصرف‌ این‌ سوخت‌ پاک‌ و ارزان، روزانه‌ به ۳۰۰ هزار مترمکعب‌ برسد و معادل‌ آن‌ شاهد صرفه‌جویی‌ در مصرف‌ بنزین‌ باشیم.

بلندی گفت: توسعه و ساخت جایگاه‌های سی‌ان‌جی از جمله اقدام‌های شرکت در راستای توسعه سبد سوخت بخش حمل‌ونقل، بهینه‌سازی مصرف سوخت و حفظ محیط زیست است که با تأمین تجهیزات از سوی وزارت نفت به شهرداری‌های حوزه عملیاتی منطقه افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

در این آیین خدایی، معاون استاندار خراسان رضوی، نیک‌بین نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار و رئیس شواری شهر ریوش از مدیر منطقه تربت حیدریه و کارشناسان ذی‌ربط که با انجام کار گروهی در کنار مسئولان دولت مردمی شهر ریوش سبب تسریع در راه‌اندازی جایگاه شدند، قدردانی و تشکر کردند.

خدایی با اهدای لوحی که به امضای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مقام‌های شهرستان رسیده بود از مدیر منطقه تربت حیدریه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تجلیل کرد.

کد خبر 473725

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =