۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
  • کد خبر: 314670
۴۵۰۰ خودرو عمومی در منطقه میاندوآب گازسوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از دوگانه‌سوز شدن ۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو عمومی (وانت‌بار و تاکسی) در جنوب استان آذربایجان‌غربی از ابتدای اجرای این طرح خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، سیدجواد فیض‌حسینی در این باره گفت: طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از اوایل اردیبهشت‌ماه امسال‌ همسو با مصوبه‌ آذرماه پارسال شورای اقتصاد کشور برای مصرف بهینه در حوزه حمل و نقل اجرایی شد و در این مدت در جنوب استان آذربایجان غربی بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو عمومی (وانت‌بار و تاکسی) دوگانه‌سوز شد.

وی به اجرای موفقیت‌آمیز طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گاز مایع در سال ۹۹ اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح از اواخر پارسال کلید خورد و تا مهرماه امسال عملیاتی شد و پس از ثبت اطلاعات حدود ۶۰ هزار خانوار نفت‌سوز جنوب آذربایجان‌غربی در سامانه صدف، با موفقیت انجام شد و در راستی‌آزمایی انجام‌شده از خانوارهای ثبت‌نام‌شده بیش از هزار خانوار دارای اشتراک گاز شهری شناسایی شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با بیان اینکه توزیع گاز مایع نیز به‌صورت الکترونیکی خواهد بود، افزود: برای توزیع‌کنندگان این فرآورده سوختی پایانه بانکی ایجاد شده و اطلاعات خانوارهای نفت سفیدسوز که هم‌زمان مصرف‌کننده گاز مایع هستند، در پایانه کارت بانکی تعریف شده‌ است.

فیض‌حسینی همچنین با بیان اینکه ثبت‌نام الکترونیکی ادوات کشاورزی هم در این منطقه آغاز شده است و مالکان ادوات کشاورزی می‌توانند با ثبت‌نام در سایت تجارت آسان سهمیه سوخت خود در محل فروشندگی دریافت کنند، اظهار کرد: مالکان ادوات کشاورزی که شماره‌گذاری نشده‌اند، به‌منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در فعالیت‌های کشاورزی، ماشین‌آلات کشاورزی خود برای دریافت سهمیه تخصیصی خود را پلاک‌گذاری کنند.

وی گفت: با اجرای این طرح مقدار سوخت دریافتی کنترل می‌شود و مالکان ادوات کشاورزی از همه جزییات سوخت تخصیصی به ادوات کشاورزی  خود اطلاع پیدا می‌کنند.

کد خبر 314670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =