ابعاد حادثه چشمه‌خوش در حال بررسی است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با تسلیت به خانواده جان‌باختگان حادثه چشمه‌خوش، اعلام کرد: انفجار لانچر هنگام عملیات توپکرانی خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز علت حادثه بوده و ابعاد دقیق آن در حال بررسی است.

به گزارش شانا، علی رضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما در محل حادثه، افزود: این حادثه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز (سه‌شنبه، ۱۵ تیرماه) و حین انجام عملیات تعمیرات اساسی خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز در ۴۰ کیلومتری شهرستان شوشتر روی داد.

وی گفت: در این حادثه، سه نفر از کارکنان جان خود را از دست دادند که دو نفر از همکاران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب و یک نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران بودند، چهار مصدوم این حادثه هم بلافاصله به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند که دو نفر مرخص شده‌اند و حال عمومی دو نفر دیگر هم مساعد است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با تسلیت این حادثه دردناک به خانواده جان‌باختگان و خانواده بزرگ صنعت نفت، از ابراز همدردی و دستور رسیدگی فوری که از سوی وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران صادر شد قدردانی کرد و گفت: نمایندگان نفت در حال عزیمت به منطقه هستند و ابعاد حادثه به‌طور دقیق بررسی می‌شود.

کد خبر 318276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =