سومین رویداد به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری برگزار می‌شود

پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت رویداد به‌همرسانی عرضه و تقاضای فناوری اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس مصرفی پتروشیمی را یازدهم مردادماه برگزار می‌کند.

به گزارش شانا، محسن میاندهی درباره برگزاری این رویداد گفت: با توجه به مأموریت و رسالت پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت در شبکه‌سازی میان ارکان بدنه صنعت نفت با استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های فناور و مجموعه‌های دانش‌بنیان برای تمرکز بر حل مسائل و چالش‌های فناورانه صنعت نفت، این بار در تکمیل حلقه‌های همکاری پیشین شاهد به‌هم‌رسانی سمت عرضه و تقاضای فناوری با حمایت و مشارکت صنایع پتروشیمی خواهیم بود.

وی افزود: رویداد «اولترافیلتر و غشاهای اسمز معکوس مصرفی پتروشیمی» به‌عنوان سومین تجربه این پارک در به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری در تاریخ ۱۱ مردادماه ۱۴۰۰، با مشارکت پتروشیمی فجر و پتروشیمی دماوند و حمایت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برگزار می‌شود.

سرپرست تجاری‌سازی و توسعه فناوری پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت ادامه داد: محوریت این رویداد، تلاش برای رفع نیازهای پتروشیمی فجر (شرکت فجر انرژی خلیج فارس) و پتروشیمی دماوند (شرکت دماوند انرژی عسلویه) در تولید داخل غشاهای صنعتی اسمز معکوس برای تصفیه آب رودخانه و آب دریا و همچنین تولید اولترافیلتر صنعتی برای تصفیه آب رودخانه است.

میاندهی گفت: این رویداد نیز همچون دو رویداد پیشین که از سوی پارک در زمینه «اقلام راهبردی و پرمصرف شیمیایی صنعت گاز» و نیز «فرآورش و نمک‌زدایی نفت خام مناطق نفت‌خیز جنوب» در خردادماه امسال برگزار شد، به‌صورت حضوری (محدود) و مجازی خواهد بود تا با وجود محدودیت‌های گردهمایی ناشی از شیوع ویروس کرونا، بتوان امکان مشارکت طیف گسترده‌ای از افراد و سازمان‌ها را از طریق زیرساخت‌های اینترنتی مهیا کرد.

حضور فیزیکی و مجازی در رویداد رایگان خواهد بود و همه علاقه‌مندان می‌توانند برای دستیابی به اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به این لینک ‏مراجعه کنند.‏

سومین رویداد به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری برگزار می‌شود

کد خبر 318608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =