۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
  • کد خبر: 319145
آغاز عملیات گازرسانی به شهری در نقطه صفر مرزی

طرح گازرسانی به شهر قطور (خوی) در استان آذربایجان غربی که در نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه قرار دارد با حضور مسئولان استانی اجرایی می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌ غربی در آیین‌ آغاز عملیات گازرسانی به شهر قطور (خوی) که با حضور استاندار آذربایجان غربی و نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: در این مسیر، یک ایستگاه سی‌جی‌اس نیز برای این شهر ساخته می‌شود و امیدواریم این پروژه را کمتر از دو سال آینده به بهره‌برداری برسانیم.

محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌ غربی هم در این آیین با قدردانی از عملکرد شرکت گاز استان، اظهار کرد: شرکت گاز عملکرد درخشانی در حوزه گازرسانی به مناطق شهری و روستایی داشته است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۲ ضریب بهره‌مندی خانوار مناطق روستایی استان از گاز طبیعی ۳۴ درصد بود، افزود: در سایه عملکرد شرکت گاز استان آذربایجان‌ غربی، این مقدار اکنون به ۷۷ درصد رسیده که نشان از عملکرد درخشان این شرکت در سال‌های اخیر است.

استاندار آذربایجان‌ غربی با اعلام اینکه چند تن از مدیران استان عملکرد ویژه‌ و درخشانی در حوزه کاری خود داشته‌اند، تصریح کرد: یکی از آن‌ها آقای شیخی مدیرعامل شرکت گاز استان بوده که در حوزه گازرسانی شهری و استانی کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشته است.

کد خبر 319145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =