چشم‌انداز جهانی نفت اوپک به‌زودی رونمایی می‌شود

گزارش چشم‌انداز جهانی نفت دبیرخانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) ۲۸ سپتامبر (ششم مهرماه) رونمایی می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از دبیرخانه اوپک، رویداد رونمایی از گزارش چشم‌انداز جهانی نفت اوپک (WOO) روز سه‌شنبه ششم مهرماه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به وقت اتریش، به‌صورت ویدیوکنفرانس در وین برگزار می‌شود.

محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل اوپک در این کنفرانس ویدیویی یافته‌های اصلی چشم‌انداز جهانی نفت اوپک در سال ۲۰۲۱ را ارائه می‌دهد، وی همچنین ویدیوی پیام‌های کلیدی چاپ پانزدهم این نشریه را معرفی می‌کند.

در ادامه یک میزگرد و نشست پرسش و پاسخ با حضور و مدیریت تحلیلگران بخش تحقیقات اوپک برگزار می‌شود.

نخستین گزارش چشم‌انداز جهانی نفت در سال ٢٠٠٧ منتشر شد. این گزارش به بازبینی و تجزیه و تحلیل سناریوهای کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت توسعه بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی صنعت نفت می‌پردازد.

این نشریه برآوردهایی درباره صنایع بالادست و پایین‌دست، عرضه و تقاضا، سرمایه‌گذاری‌ها، تأثیر بالقوه سیاست‌ها، محیط زیست و توسعه پایدار ارائه می‌دهد. 

چشم‌انداز جهانی نفت دبیرخانه اوپک همچنین تجزیه و تحلیل تخصصی بسیاری از چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی صنعت نفت جهانی را ارائه می‌دهد. نسخه امسال این نشریه افق گسترده‌ای از برآوردها را تا سال ۲۰۴۵ به تصویر می‌کشد.

نشریه امسال گزارش چشم‌انداز جهانی نفت دبیرخانه اوپک این بار هم با یک برنامه‌ کاربردی هوشمند همراه خواهد بود تا دسترسی بیشتری به داده‌های انرژی و تجزیه‌وتحلیل مهم چشم‌انداز جهانی نفت اوپک و نسخه جامع تعاملی آن داشته باشد. جزئیات بیشتر هنگام رونمایی این رویداد ارائه می‌شود.

رسانه‌ها و تحلیلگرانی که پیش از کنفرانس مطبوعاتی برنامه‌ریزی‌شده به نسخه‌ای از چشم‌انداز جهانی نفت اوپک نیاز دارند می‌توانند درخواست خود را برای دریافت نسخه رسمی ۴۸ ساعته ارائه دهند که روز یک‌شنبه چهارم مهرماه و ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به وقت وین در دسترس خواهد بود. 

برای درخواست نسخه رسمی، لطفاً از طریق آدرس ایمیل  webeditor@opec.org اقدام کنید، جزئیات مربوط به این کنفرانس ویدئویی با نزدیک شدن به زمان این رویداد قابل دسترس خواهد بود.

کد خبر 321609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =