بررسی بهینه‌سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان و حمل‌ونقل در کمیسیون انرژی مجلس

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بهینه‌سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان و حمل‌ونقل، همچنین امکان‌سنجی تهاتر نفت‌خام با طرح‌های بخش حمل‌ونقل و شهرسازی در این کمیسیون بررسی شد.

عبدالعلی رحیمی مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، در تشریح نشست عصر دیروز (یکشنبه، ۱۹ دی‌ماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی، موضوع بهینه‌سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان‌ها و حمل‌ونقل، همچنین امکان‌سنجی تهاتر نفت‌خام با طرح‌های بخش حمل‌ونقل بررسی شد.

وی افزود: از آنجا که موضوع بهینه‌سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان و حمل‌ونقل و امکان‌سنجی تهاتر نفت‌خام با طرح‌های بخش حمل‌ونقل و شهرسازی مهم تلقی می‌شود، مقرر شد این مباحث در کمیته مربوطه بررسی شود تا اگر در اجرای قوانین ابلاغ‌شده مرتبط با حوزه حمل‌ونقل کوتاهی شده است طبق ماده ۲۳۴ آیین‌نامه مجلس برخورد شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای مدیریت انرژی در ساختمان‌ها و ایجاد زمینه‌های تشویقی برای ورود مردم به مسئله بهینه‌سازی مصرف سوخت از دیگر مباحثی بود که در نشست کمیسیون انرژی بررسی شد.

کد خبر 451622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =