استقرار سیستم مدیریت انرژی در شرکت پتروشیمی اروند

شرکت پتروشیمی اروند به‌عنوان یکی از بزرگترین زنجیره‌های کلر جهان و PVC خاورمیانه، موفق به استقرار و دریافت گواهینامه ISO50001:2018 سیستم مدیریت انرژی از شرکت TUV AUSTRIA شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی اروند، افشین کیانی، رئیس مجتمع و نماینده هئیت مدیره پتروشیمی اروند با اعلام این خبر گفت: پس از انجام ممیزی‌های خارجی در ۲ مرحله، شرکت پتروشیمی اروند موفق به استقرار و دریافت گواهینامه ISO50001:2018 سیستم مدیریت انرژی شد.

وی افزود: سیستم مدیریت انرژی در شرکت پتروشیمی اروند، در ۲ سال گذشته با ایجاد زیرساخت‌های فنی و مدیریتی، همراه با تدوین فرآیندهای لازم و انجام فازهای شناخت، طرح‌ریزی، استقرار و ممیزی داخلی و خارجی، با صدور گواهینامه مدیریت انرژی بر اساس استاندارد ISO50001:2018 شرکت TUV AUSTRIA در بخش‌های صنعتی و غیر صنعتی استقرار یافت.

نماینده هئیت مدیره پتروشیمی اروند افزود: استقرار سیستم مدیریت انرژی افزون بر کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و آثار زیست‌محیطی دیگر، بهبود عملکرد انرژی شامل کارآیی انرژی، بهره‌برداری، مصرف آن و سرانجام کاهش چشمگیر هزینه‌های مرتبط با انرژی را بر اساس استانداردهای بین‌المللی و افزایش شاخص‌های بهره‌وری به همراه دارد. 

لازم به ذکر است، سیستم مدیریت انرژی ISO50001:2011 که برای نخستین بار در سال ۱۳۹۴ در شرکت پتروشیمی اروند مستقر شد، بر اساس رویکرد اتخاذ شده سیر تحویل سیستم مدیریتی مذکور بر اساس جدیدترین ویرایش سیستم مدیریت انرژی ISO50001:2018   مد نظر قرار گرفت که تغییرات قابل توجه و موثری را نسبت به ویرایش قبلی دارد.

کد خبر 454825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =