شتاب‌بخشی بر اجرای پروژه حفاری ۱۰ حلقه چاه در میدان آزادگان

مدیران عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و شرکت ملی حفاری ایران در نشست مشترک در موقعیت عملیاتی غرب کارون بر شتاب‌بخشی در اجرای پروژه حفاری ۱۰ حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی تأکید کردند. 

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، ابوذر شریفی، مدیرعامل متن در این نشست با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای همسو با افزایش تولید از میدان‌های غرب کارون گفت: شتاب‌بخشی به اجرای پروژه و تولیدی شدن چاه‌ها از انتظارات این شرکت و مورد تأکید مدیران ارشد صنعت نفت است. 

حمید رضا گلپایگانی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری نیز به بسیج امکانات فنی و پشتیبانی این شرکت برای سرعت بخشیدن در پروژه‌های کلید در دست از جمله پروژه حفاری ۱۰ حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی اشاره و تصریح کرد: حل مشکلات پروژه‌ها به‌ویژه میدان‌های مشترک در دستور کار مدیریت ارشد شرکت ملی حفاری ایران قرار دارد. 

در این نشست که در موقعیت عملیاتی دستگاه حفاری ۳۷ فتح در بخش جنوبی میدان آزادگان با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه‌های حفاری، مدیران مالی، خدمات، تدارکات و امور کالا، سیالات، رئیس کمیسیون مناقصات، رئیس کمیته فنی بازرگانی، حراست، روابط عمومی، رئیس حوزه اجرایی مدیرعامل برگزار شد، مدیر پروژه ۱۰ حلقه چاه درباره اجرای پروژه و فعالیت‌های انجام‌شده در این باره توضیح داد.

گفتنی است، دستگاه‌های حفاری ۲۸، ۴۳ ، ۳۷ و ۹۲ فتح هم‌اکنون در میدان نفتی آزادگان جنوبی مستقر هستند.

کد خبر 456197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =