آغاز فعالیت‌های ورزشی زاگرس جنوبی پس از وقفه ۳ ساله ناشی از کرونا

فعالیت‌های ورزشی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و خانواده‌هایشان پس از وقفه حدود سه ساله ناشی از شیوع بیماری کرونا ازسر گرفته شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، آرش فدعم، رئیس امور ورزش این شرکت گفت: با فروکش کردن روند شیوع بیماری کرونا و با هدف افزایش سلامتی جسمی و روحی کارکنان و خانواده‌های آنها، فعالیت‌های ورزشی در این شرکت از سر گرفته شد.

وی افزود: کلاس‌های ورزشی این شرکت در رشته‌های فوتسال، والیبال، تکواندو، ایروبیک، آمادگی جسمانی و تیراندازی برای کارکنان زن و مرد و خانواده‌های آنها از هفته گذشته به‌طور رسمی آغاز شد.

رئیس امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اظهار کرد: این کلاس‌ها شامل فوتسال و تکواندو ویژه فرزندان پسر، تکواندو، ایروبیک، آمادگی جسمانی و تیراندازی ویژه فرزندان دختر، ایروبیک، بدنسازی و تیراندازی ویژه بانوان شاغل و همسران و دختران کارکنان، آمادگی جسمانی، فوتسال و والیبال ویژه کارکنان مرد و استفاده از استخر برای همه گروه‌ها است.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مرکزیت شهر شیراز، بزرگ‌ترین شرکت بهره‌بردار نفت و گاز تابع شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با بیش از ۵۵۰۰ نفر نیروی انسانی در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان فعالیت می‌کند.

کد خبر 459509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =