ادای احترام به دبیرکل فقید اوپک و استقبال از دبیرکل تازه

کل رؤسای هیئت‌های حاضر در ائتلاف اوپک‌پلاس در سی‌ویکمین نشست وزراتی این ائتلاف ضمن قدردانی ویژه از دبیرکل فقید اوپک به دبیرکل تازه این سازمان خوشامد گفتند.

به گزارش شانا به نقل از دبیرخانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، در سی‌ویکمین نشست وزیران نفت و انرژی تولیدکنندگان عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به ائتلاف اوپک‌پلاس، وزیران اوپک و غیراوپک که امروز (چهارشنبه، ۱۲ مرداداماه) به‌صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، از محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل فقید اوپک، از سوی همه رؤسای هیئت‌های نمایندگی کشورهای عضو ائتلاف اوپک‌پلاس قدردانی ویژه‌ای شد.

رؤسای هیئت‌های نمایندگی کشورهای عضو ائتلاف اوپک‌پلاس بر نقش کلیدی زنده‌یاد بارکیندو در صحنه انرژی جهانی و شکل‌گیری، تحکیم و استمرار توافقنامه همکاری (ائتلاف اوپک‌پلاس)، به‌عنوان چهره‌ای پیشرو به نمایندگی از اوپک که به طرز ماهرانه‌ای پیوندهایی را میان بازیگران کلیدی انرژی از جمله تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، در سطح جهان برقرار کرد، تأکید کردند.

رؤسای هیئت‌های نمایندگی کشورهای عضو ائتلاف اوپک‌پلاس با کشور نیجریه، دبیرخانه اوپک و خانواده زنده‌یاد بارکیندو نیز ابراز همدردی کردند.

در همین حال، رؤسای هیئت‌های نمایندگی کشورهای عضو ائتلاف اوپک‌پلاس انتصاب هیثم الغیص، دبیرکل تازه اوپک از کشور کویت را با تمجید از وی تبریک گفتند و برای وی در رهبری سازمان و حمایت بیشتر از همکاری بین اوپک و غیراوپک آرزوی موفقیت کردند.

کد خبر 460307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =