حمایت صنعت نفت از دانش‌بنیان‌ها موفقیت طرح‌ها را رقم زد

مدیرعامل شرکت وتکو گفت: صنعت نفت حمایت کند ما توانایی اجرای ۴ تا ۵ طرح دیگر و انجام پروژه‌های پر شمار در زمینه تجهیزات سرچاهی را خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار شانا، امیرمهدی جواهردشتی امروز (سه‌شنبه، یکم شهریورماه) در آیین رونمایی از محصول جدید تجهیزات سرچاهی با فشار کاری ۱۵۰۰۰ پام (پوند بر اینچ مربع) گفت: زمانی پروژه‌های ما موفقیت‌آمیز شد که مدیران ارشد صنعت نفت در کنار ما قرار گرفتند تا این محصولات تولید شوند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حمایت از تولید داخل افزود: سال ۹۲ برای نخستین بار قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) ساخت تجهیزات در فازهای ۱۳، ۲۲، ۲۳، ۲۴ و ۱۴ پارس جنوبی را به شرکت وتکو واگذار کرد، از این رو معتقدم اگر حمایت شویم توانایی ساخت و طراحی چهار تا پنج پروژه دیگر را نیز خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت وتکو با اشاره به اینکه امیدواریم روزی برسد که هر روز شاهد پیشرفت و توسعه صنعت نفت کشور باشیم، تصریح کرد: شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو) کار طراحی، ساخت و نصب تجهیزات سرچاهی را از سال ۱۳۸۰ آغاز و در سال ۱۳۸۵، ۱۰۰ درصد سهم خود را به شریک ایرانی خود واگذار کرد.

جواهردشتی اظهار کرد: این شرکت با دارا بودن ماشین‌آلات و توانمندی‌های مهندسی، قابلیت تولید تمام محصولات طبق استاندارد API ۶A و لوله‌های مقاوم به هیدروکربور ترش (NACE) را دارد، ضمن اینکه مواد اولیه ساخت تجهیزات سرچاهی از داخل کشور تأمین می‌شود.

کد خبر 460951

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =