جذب و نگهداشت سرمایه انسانی در سرخس و خانگیران در دستور کار قرار گرفت

مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی در نامه‌ای به چهار شرکت اصلی وزارت نفت برای جذب و نگهداشت نیروی انسانی در منطقه عملیاتی سرخس و خانگیران، دستورهایی را ابلاغ کرد.

به گزارش شانا، در نامه حمید حسین‌نژاد به مدیران توسعه منابع انسانی شرکت‌های ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی آمده است:

«احتراماً با عنایت به مصوبه شورای اداری و استخدامی صنعت نفت (موضوع ابلاغیه شماره م ت م س ا /۳۱۹۸۶۸ مورخ ۱۰/ ۷/ ۱۴۰۱ دبیر محترم شورای اداری و استخدامی صنعت نفت) در خصوص موضوع فوق به شرح ذیل، جهت استحضار و اقدام مقتضی ایفاد می‌گردد:

۱- ضریب فوق‌العاده شرایط محیط کار و زندگی مناطق و مراکز تولیدی و فرآورشی کارکنان ساکن و شاغل به‌ میزان (۴۵) درصد، همچنین برای کارمندان طرح اقماری به میزان (۱.۵) درصد به ازای هر روز کار افزایش می‌یابد.

۲- با توجه به قرار گرفتن شهر مرزی سرخس در ردیف مناطق کمتر توسعه‌یافته و بدی آب و هوا در سطح مناطق کشوری، بهره‌مندی از فوق‌العاده ۲۵ درصد حقوق ثابت (حقوق پایه و فوق‌العاده‌های ویژه، کارگاهی و جذب ۸درصد) به کارمندان مشمول پرداخت می‌گردد.

۳- مراتب جهت دستور اقدام برای کارکنان مشمول در منطقه عملیاتی خانگیران و سرخس با تاریخ اجرا از ۱/ ۷/ ۱۴۰۱ ارسال می‌گردد.»

کد خبر 462964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =