اقوام ایران اسلامی در یک ید واحد دشمنان را ناامید خواهند کرد

معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیجیان از همه اقوام ایران در سنگر دفاع از اسلام و ایران عزیز اسلامی دست در دست هم در یدی واحد، دشمنان را ناامید خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، سردار ابوالقاسم چمن صبح امروز (سه‌شنبه، یکم آذرماه) در آیین صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت ضمن درود و تهیت به ارواح طیبه شهدای جمهوری اسلامی ایران، شهدای دفاع مقدس، مدافعان امنیت، مدافعان سلامت، مدافعان حرم و حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران در جغرافیای جهان اسلام به‌ویژه سید شهدای جبهه‌های مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای عزیز و دوست‌داشتنی صنعت نفت کشور گفت: شعار این هفته پر خیر و برکت «بسیج خدمتگزار مردم ایران اسلامی» است.

وی افزود: اگر کارنامه عملکرد ارزشمند بسیج در طول دوران انقلاب اسلامی را مروری کوتاه داشته باشیم و به منویات بزرگان انقلاب توجه کنیم، به حسن نیت بسیج در همه عرصه‌های تقابل و رویارویی با دشمنان این نظام پی خواهیم برد. به گفته امام عظیم‌الشان انقلاب اسلامی وجود مبارک بسیج برای دوستداران او در جغرفیای جهان اسلام مایه امید و دلدادگی و برای دشمنان یأس‌آفرین‌ است.

معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: اگر بخواهیم بسیج را بشناسیم باید در کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تأمل کنیم تا متوجه شویم بسیجی مرد میدان جبهه‌های تقابل با دشمنان قسم‌خورده‌ نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

سردار چمن حضور بسیجیان در صبحگاه مشترک وزارت نفت را تجدید عهد و پیمان دیگری با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان دانست و گفت: امام خمینی (ره) فرمودند بسیجی باید در وسط میدان بماند تا فضیلت‌های اصلی انقلاب اسلامی حفظ شود. ما این حضور را در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی از بسیج دیده‌ایم و دشمنان به خواری و خفت خود معترف‌اند، آنهایی که می‌گفتند چند روزه تهران را فتح خواهند کرد، این آرزو را به گور برده و خواهند برد.

وی گفت: دشمنان قسم‌خورده این نظام باید بدانند بسیجی یار و یاور محرومان بوده و خواهد بود و این آرزو را به گور خواهید برد که این عزت را از این ملت بگیرید، شما در هر عرصه‌ای که ورود کنید بسیج همچون دژ مستحکم در مقابل شما قد علم کرده و خواهد کرد.

معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان فکر نکنند که با این فتنه‌ها می‌توانند بسیج و مردم را  از انقلاب و ولایت دور کنند، تصریح کرد: اهداف نورانی انقلاب اسلامی امروزه در جغرافیای جهان اسلام دشمنان را به زانو در آورده و گاوهای شیرده در منطقه هرچقدر در تلاش‌اند دلارهایشان را سرازیر و امپراتوری غرب را کمک کنند، زوال آنها نزدیک است.

سردار چمن ادامه داد: تکلیف من و شما امروز آن است که با گوش فرا دادن به فرمان ولی زمان بصیرت خود را بالا ببریم. مقام معظم رهبری فرموده‌اند پیشرفت کشور مدیون تفکر و حرکت بسیجی است و انتظار ما این‌ است که دولت مردمی سیزدهم در انتصابات متفکران بسیجی و انقلابی را در اولویت خدمت قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه هرجایی تفکر بسیجی و انقلابی  باشد کشور به‌سرعت در آن بخش پیشرفت خواهد کرد، گفت: مقام معظم رهبری در دیدار خود با نمایندگان شریف ایران اسلامی فرمودند اولویت اول معیشت و اولویت دوم فضای مجازی با برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت است؛ باید این عرصه را از دست دشمن آزاد سازیم.  

معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: همیشه در سنگر دفاع از اسلام و ایران عزیز اسلامی دست در دست هم کرد، بلوچ، عرب، فارس، ترک و ترکمن و همه اقوام ایران اسلامی شیعه و سنی در یک ید واحد دشمنان را ناامید خواهیم کرد.

کد خبر 464899

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =