قدردانی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از سوخت‌رسانی مطلوب به مناطق زلزله‌زده خوی

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران استان آذربایجان‌ غربی گفت: با اجرای برنامه‌های از پیش پیش‌بینی‌شده برای زمان بحران و حوزه پدافندی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه و ناحیه خوی با تأمین مطلوب سوخت و ارسال به‌موقع بنزین به جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی شهرستان خوی، بسیار مثبت بود که جای تشکر و قدردانی دارد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، علی‌اکبر نژادعلی در این باره گفت: از همان ساعات نخست زلزله اخیر، منطقه ارومیه در آماده‌باش کامل قرار گرفت و تأمین و توزیع بنزین و نفت سفید در جلسه فوری مدیریت بحران پایش و بررسی شد.

وی با ارائه گزارش سوخت‌رسانی به استاندار آذربایجان غربی به‌عنوان رئیس جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران و سایر اعضای حاضر در جلسه گفت: در شب نخست زلزله ۸ بهمن ۱۴۰۱ معادل سه برابر مصرف روزانه بنزین شهرستان خوی یعنی بالغ بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین به جایگاه‌های سوخت ارسال شد و با مدیریت صف‌های طولانی مقابل جایگاه‌ها، هیچ وقفه‌ای در سوخت‌رسانی ایجاد نشد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در بخشی از گزارش خود، به تحقق مسئولیت اجتماعی کارکنان منطقه ارومیه اشاره و تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۹۰ هزار لیتر نفت سفید در گالن‌های ۲۰ لیتری به‌صورت رایگان از محل وجوهات کارکنان نیکوکار شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه بین خانوارهای اسکان یافته در کمپ‌ها و چادرها توزیع شده و همچنان ادامه دارد.

نژادعلی افزود: خدمات خوبی توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان در مناطق زلزله‌زده در حال عرضه است و در این میان کمک‌های مردمی، بسیار پررنگ بوده و بنده به سهم خود از مردمی که به‌صورت خودجوش به میدان آمده‌اند، قدردانی می‌کنم.

در این نشست، استاندار آذربایجان‌غربی، فرمانده نیروی زمینی سپاه، فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع)، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور، معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین‌شناسی کشور، معاون وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، رئیس جمعیت هلال‌احمر و جمعی از مدیران استانی و محلی حضور داشتند.

کد خبر 468627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =