اکران فیلم گل‌های باوارده با حضور وزیر نفت

فیلم گل‌های باوارده با حضور وزیر نفت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، مدیرعامل پالایشگاه آبادان، دست اندرکاران تهیه و تولید فیلم و تعدادی از کارکنان این پالایشگاه اکران شد.

به گزارش خبرنگار شانا، شامگاه سه‌شنبه (۱۸ بهمن ماه) فیلم سینمایی «گل‌های باوارده» با نام پیشین پالایشگاه که با حمایت وزارت نفت و بر اساس مصاحبه‌های انجام شده با کارکنان پالایشگاه آبادان در زمان جنگ تحمیلی و حصر آبادان درباره فداکاری مردان نفت برای حفظ پالایشگاه و تجهیزات با ارزش آن ساخته شده بود، با حضور وزیر نفت، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلیل سالاری، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، حکیم قیم، مدیرعامل پالایشگاه آبادان، دست‌اندرکاران تهیه و تولید فیلم و شماری از کارکنان این پالایشگاه اکران شد و آنها به تماشای این فیلم نشستند.

وزیر نفت شامگاه سه‌شنبه در کنار مدیرعامل پالایشگاه و تعدادی از کارکنان پالایشگاه به تماشای این فیلم نشستند. اگرچه به‌دلیل مشکلات فنی امکان اکران فیلم برای همه علاقه‌مندان و خبرنگاران در سالن‌های پیش‌بینی شده فراهم نشد.

بر اساس این گزارش، پس از پایان اکران این فیلم که مورد تمجید وزیر نفت قرار گرفت، کارکنان پالایشگاه آبادان و دست‌اندرکاران تهیه فیلم سینمایی «گل‌های باوارده» در فضایی صمیمی با وزیر نفت و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملاقات کردند.

کد خبر 468780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =