نفت دانش‌بنیان در کنار اعتماد به سازندگان داخلی «ایران قوی» را رقم می‌زند

مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران از ساخت یک هزار و ۶۰۰ قلم کالا به ارزش ۱۷۰۰ میلیارد ریال در نفت و گاز گچساران خبر داد.

به گزارش شانا به نقل ازشرکت نفت و گاز گچساران، مهرداد کاهکش در بازدید از سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت گفت: تحریم دیروز دشمنان سبب اعتماد به سازندگان داخلی شد و به جرأت باید اذعان کرد ایران اسلامی تحریم‌های دشمنان را به فرصت تبدیل کرد.

وی افزود: امروز افتخار می‌کنیم که با اعتماد به شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از تهیه و تأمین بیش از ۲ هزار و ۸۶۰ قلم کالا به ارزش بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون در این شرکت خبر داد.

 کاهکش تصریح کرد: از مجموع دو هزار و ۸۶۰  قلم کالا بیش از هزار و ۵۰۰ قلم آن به ارزش بیش از هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال از سوی سازندگان داخلی و به سفارش این شرکت ساخته شده است.

وی گفت: این اقلام در قالب ۶۴۸ درخواست از ادارات مختلف از سوی شرکت‌های داخلی ساخته شده و این مقدار خرید نسبت به سال پیش از آن ۴۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران تصریح کرد: در نیمه نخست امسال نیز این شرکت بیش از هزار و ۱۰۰ قلم  کالا به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال از فروشندگان و تأمین‌کنندگان در شهر گچساران خریده، که این حجم از خرید کالا تأثیری بسزا در ایجاد اشتغال و گردش مالی و رونق اقتصادی در شهر گچساران داشته است.

کد خبر 468870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =