حضور ۲۸ شرکت‌ روس در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران

۲۸ شرکت روس در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی حضور می‌یابند و برای توسعه روابط تجاری و صنعتی با فعالان اقتصادی و صادرکنندگان ایرانی مذاکره می‌کنند.

به گزارش شانا به نقل از اتاق بازرگانی تهران، معاونت امور بین‌الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اعلام کرد که شرکت‌های روس حاضر در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران، راهکارهای کارآمدسازی صنعت نفت و گاز و صنایع سوخت و انرژی را در اختیار شریکان بالقوه خود در ایران و  دیگر بازدیدکنندگان از دیگر کشورها قرار خواهند داد، این شرکت‌ها در فضایی اختصاصی به مساحت ۶۰۰ مترمربع در سالن ۳۸ نمایشگاه بین‌المللی حضور دارند و کالا و خدمات خود را عرضه می‌کنند.

بازدیدکنندگان می‌توانند فناوری‌های جدید آنالیز و اندازه‌گیری، تجهیزات و خدمات حفاری، پمپاژ و تعمیر چاه‌ها، سیستم‌های انتقال نفت برای تولید و تأمین تجهیزات بارگیری و تخلیه فرآورده‌های نفتی و دیگر مایعات فنی، تجهیزات تصفیه آب، همچنین فناوری ایجاد و توسعه زیرساخت‌های صنایع سوخت و انرژی و بسیاری موارد دیگر را مشاهده و ارزیابی کنند.

براساس برنامه‌ریزی‌ها از سوی اتاق تهران و دیگر نهادهای مربوطه، نمایندگان ۲۸ شرکت روس طی چهار روز حضور در نمایشگاه در بیش از ۴۰۰ نشست مذاکره و گفت‌وگوی مستقیم با فعالان اقتصادی بخش خصوصی اعم از تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات صنعت نفت و گاز حضور می‌یابند، همچنین نشست‌هایی چندجانبه با مقام‌ها و مسئولان دولتی خواهند داشت.

حضور شرکت‌های روس در نمایشگاه نفت ایران، امکان شناخت بیشتر فعالان دو کشور و توسعه روابط اقتصادی و مراودات تجاری ایران و روسیه را فراهم و مهم‌تر از آن زمینه همکاری‌های مشترک در بازارهای منطقه و کشورهای خاورمیانه را ایجاد می‌کند.

مرکز صادرات روسیه که یک نهاد دولتی برای حمایت از صادرات غیرخام است پشتیبانی مالی و غیرمالی این شرکت‌ها را در تعاملات خارجی از جمله بیمه اعتبارات صادراتی و سرمایه‌گذاری و آموزش به‌عهده دارد، با اعلام معاونت امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران، دیدار و مذاکره مستقیم فعالان اقتصادی بخش خصوصی با این شرکت‌ها در پاویون روسیه در محل نمایشگاه امکان‌پذیر خواهد بود.

کد خبر 472607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =