باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی راه‌اندازی شد

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان این مجموعه با توجه به ساختار جوان و تحصیلکرده مجتمع گاز پارس جنوبی، برای ایجاد پویایی و جذب کارکنان فعال و کارآمد، همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های کارکنان مجتمع راه‌اندازی شد. 

به گزارش شانا به نقل از شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش با اشاره به توانمندی و نوآوری جوانان کارآمد این مجموعه بیان کرد: ساختار جوان و تحصیلکرده مجتمع گاز پارس جنوبی، این شرکت را به مجموعه‌ای از هم‌زیستی علم و تجربه تبدیل کرده است، از این رو برای ایجاد فضای پویا و جذب کارمندان مشتاق به فعالیت‌های مرتبط به مجتمع و بهره‌مندی از توان و دانش نوآورانه و جلوگیری از هدررفت ظرفیت‌ها و استعدادها، «باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی» تشکیل و راه‌اندازی شد.

وی افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی از توان و دانش ۱۳ هزار و ۷۴۵ نیروی توانمند در حوزه‌های رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری با ۱۳ پالایشگاه، وظایف تأمین بیش از ۷۵ درصد از سبد انرژی کشور را به‌عهده دارد و افزون بر وظیفه راهبردی این مجتمع مبنی بر تولید گاز شیرین و دیگر مشتقات، نگه‌داشت و حفظ روحیه تلاشگری منابع انسانی، تکلیفی است که باید سرلوحه‌ فعالیت‌ها قرار گیرد و بر همین اساس ارزش و اعتبار نیروی انسانی مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب از ارزش نفت و گاز بیشتر است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: با توجه به اینکه عمده نیروی انسانی شاغل در این مجموعه از طریق آزمون‌های جذب انحصاری مجتمع، فرآیند استخدامی را طی کرده‌اند، میانگین سنی افراد شاغل در این مجموعه در مقایسه با دیگر زیرمجموعه‌های وزارت نفت پایین‌تر است، از سویی به‌واسطه این تعداد نیروی جوان، میانگین مدرک تحصیلی کارکنان این مجموعه در مقایسه با دیگر شرکت‌های عملیاتی وزارت نفت نیز در رتبه‌ برتری قرار دارد.

باهوش تصریح کرد: بر همین اساس، برای حفظ انگیزه این سرمایه‌ انسانی ارزشمند و بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌های افراد، بستری فراهم شده است که افراد مشتاق و دارای توانایی بتوانند ایده‌های خود را مطرح و در صورت امکان پس از بررسی ایده‌ها، آنها را پیاده‌سازی کنند.

وی با اشاره به هدف راه‌اندازی این باشگاه اظهار کرد: باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی با هدف ایجاد زمینه‌ای برای عرضه تلاش کارکنان این شرکت، بیان ایده‌های خلاقانه و کارآمد در فضایی کاملاً آزاد آغاز به‌کار کرده است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: همه کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی می‌توانند در این باشگاه فعالیت قابل توجهی داشته باشند و از تسهیلات تخصیص‌یافته به این باشگاه برای اهداف و اقدام‌های مورد تأیید آن استفاده کنند.

کد خبر 473511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =