پلیمر آریاساسول برترین شرکت نوآور در سطح جهانی شد

آریاساسول با حضور موفق در دو جایزه جهانی توانست در مجموع چهار مقام برتر را برای ایران به ارمغان بیاورد و به‌عنوان برترین شرکت نوآور در سطح جهان ثبت شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پلیمر آریاساسول، این شرکت در پنجمین دوره جایزه نوآوری سازمانی (۵th Organization-Wide Innovation Award - ۲۰۲۳) که با هدف شناسایی سازمان‌هایی با محوریت به‌کارگیری بهترین روش یادگیری و تلفیق آن با ایده‌ها و خلاقیت برای تبلور نوآوری برگزار شد، طرحی یکپارچه با عنوان «خلق ایده تا محصول تجاری» را ارائه کرد و با ۶ ستاره برای این طرح، برترین شرکت نوآور در بین سایر رقبا شد.

این طرح با تشریح سه فرآیند نظام پیشنهادها، خلاقیت و اثربخشی و مرکز نوآوری به‌صورت جامع فرآیندهای خلق ایده، ارزیابی، اجرا و سرانجام تجاری‌سازی شرکت را معرفی می‌کند.

از آنجایی که هیچ شرکتی موفق به کسب مقام هفت ستاره در این بخش نشد و دیگر شرکت‌های مشارکت‌کننده از سراسر جهان از جمله آرامکو نیز بیش از پنج ستاره کسب نکردند، بنابراین طرح آریاساسول به‌عنوان «برترین طرح در جایزه نوآوری ۲۰۲۳» انتخاب شد. 

کسب ۲ مقام برتر از سوی مدیریت طرح و برنامه و واحد کیفیت

نهمین دوره جایزه بین‌المللی تجارب برتر (۹thInternational Best Practice Competition) در سال ۲۰۲۳ با حضور ۸۲ شرکت و ۱۳۰ طرح از سراسر جهان از جمله شرکت‌هایی از آمریکا و اسپانیا برگزار شد و شرکت پلیمر آریاساسول با کسب دو عنوان برتر در این دوره توانست پرچم ایران را بر قله‌های افتخار به اهتزاز درآورد.

شرکت پلیمر آریاسول در این رقابت بین‌المللی با حضور در دو حوزه مدیریت یکپارچه ریسک و مدیریت کیفیت با ارائه دو طرح با عناوین «فرآیند مدیریت ریسک یکپارچه سازمانی و استفاده از داشبوردهای مدیریتی» و «دستیابی به ابزارهای دیجیتال برای ارتقای فرآیندهای کنترل کیفیت» از سوی مدیریت طرح و برنامه و واحد کیفیت، به ترتیب مقام ۶ ستاره با عنوان «فوق‌العاده در سطح بین‌المللی» (Outstanding International Best Practice) و پنج ستاره با عنوان «متعالی در سطح بین‌المللی» (Excellent International Best Practice) را از آن خود کرد و بدین ترتیب دو جایزه در سطح تجارب برتر بین‌المللی ۲۰۲۳ برای ایران به ارمغان آورد.

جایگاه حکمرانی شرکت برتر به آریاساسول رسید

افزون‌ بر این، شرکت پلیمر آریاساسول در نهمین دوره جایزه تجارب برتر، با ارائه طرح مدیریت ریسک یکپارچه سازمانی رتبه نخست را در حوزه حکمرانی شرکتی (Governance Category) دریافت کرد.

پلیمر آریاساسول در این دوره سه طرح در بخش‌های مدیریت ریسک سازمانی، مدیریت کیفیت، خلق ایده تا تجاری‌سازی محصول را ارائه کرد و با کسب سه رتبه تجربه برتر جهانی، جزو معدود شرکت‌هایی است که توانسته در یک دوره برگزاری این رویداد جهانی و رقابت بین‌المللی، در بیش از دو حوزه، به‌عنوان مقام برتر انتخاب شود و به همین منظور مورد تقدیر جهانی قرار گیرد.

کد خبر 476700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =