ساخت ۲ دستگاه شیر کنترل جریان نفت ازسوی دانش‌بنیان‌ها

مجری طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره - جاسک گفت: ساخت دو دستگاه شیر کنترل جریان توسط شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی با نظارت طرح گوره - جاسک و نصب آن در محل تلمبه‌خانه شماره ۵ با موفقیت انجام شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت مهندسی و توسعه نفت، علی جعفرزاده با اشاره به اینکه یکی از تجهیزات حیاتی مورد نیاز تأسیسات نفتی، شیرهای کنترلی هستند که در کلاس‌های کاری و سایزهای مختلف تولید می‌شوند، افزود: برخی از این سایزها و کلاس‌ها سابقه ساخت در داخل کشور را به‌طور کامل نداشته‌اند.

وی ادامه داد: طرح گوره - جاسک پس از بررسی‌های میدانی و انجام فرآیندهای مهندسی و فنی، ساخت دو دستگاه شیر کنترل جریان ۲۴ اینچ با کلاس کاری ۹۰۰ را به یک شرکت دانش‌بنیان داخلی واگذار کرد که با پیگیری‌ها، حضور در آزمون‌های کارخانه‌ای و همه مراحل ساخت و نظارت و پیگیری و همفکری فنی مهندسی با سازنده، شیر یادشده در زمان برنامه‌ریزی‌شده ساخته و مطابق استانداردهای روزآمد دنیا شد تست‌ شد.

مجری طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره -جاسک در پایان گفت: شیرهای یادشده پس از قبولی در همه آزمون‌های کارخانه‌ای به محل تلمبه‌خانه شماره ۵ ارسال و در این سایت نصب شد.

کد خبر 632698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =