پتروتک بزرگ‌ترین رویداد تخصصی توسعه گفتمان نوآوری و به‌هم‌رسانی فناورانه صنعت نفت است

دبیر نمایشگاه و نشست‌های تخصصی B2B دومین رویداد «پتروتِک» را مروج فرهنگ نوآوری به‌عنوان بزرگ‌ترین مرجع‌ تعامل و توسعه همکاری بخش‌های عرضه و تقاضای فناوری در سطح وزارت نفت عنوان کرد.

رضا عاشوری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شانا اظهار کرد: پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت همسو با اجرای وظایف و تکالیف محوله، برگزاری نشست‌های تخصصی B2B را به‌عنوان حلقه اتصال زنجیره ایده تا محصول و تجاری‌سازی دستاوردهای نوآورانه در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در رویداد و دیگر عرضه‌کنندگان فناوری و نوآوری می‌توانند در روزهای برگزاری رویداد به ستاد برگزاری نشست‌های B2B در محل سالن اصلی نمایشگاه مراجعه و از فرصت حضور مدیران ارشد حوزه‌های عملیاتی و کارشناسان شرکت عملیاتی برای توسعه کسب‌وکار نوآورانه خود استفاده کنند.  

دبیر نمایشگاه و نشست‌های تخصصی B2B دومین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری و افزایش تولید دانش‌بنیان تصریح کرد: پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت با هدایت و راهبری یک گروه حرفه‌ای متشکل از حقوقدانان، کارشناسان مالی و متخصصان کسب‌وکار، مدیریت نشست‌ها را برعهده گرفته تا اطمینان حاصل کنیم ملاقات‌های تجاری عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری به تفاهم‌نامه‌های کاربردی و قراردادهای فناورانه منتج شود.

عاشوری‌زاده گفت: با استقبال خوب مدیران حوزه عملیات صنعت نفت و حضور پرشور شرکت‌های دانش‌بنیان در روز نخست نمایشگاه، بیش از ۱۵۰ نشست تخصصی برگزار شد که انتظار داریم امروز، همچنین روز پنجشنبه (۳۰ آذرماه) به‌عنوان آخرین روز برگزاری نمایشگاه، شاهد رکوردشکنی برگزاری نشست‌های منتج به نتیجه و اثربخش در حوزه دانش‌بنیان شدن صنعت نفت و بومی‌سازی نیازهای فناورانه و اولویت‌دار این صنعت بزرگ باشیم.

 وی از شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند دعوت کرد به خانواده بزرگ پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت بپیوندند.  

دبیر نمایشگاه و نشست‌های تخصصی B2B دومین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری و افزایش تولید دانش‌بنیان اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت‌های قانونی این پارک تخصصی به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، برای توسعه‌ جذب و به‌کارگیری دانش و فناوری ایرانی در صنعت نفت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

کد خبر 634851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =