قدردانی معاون وزیر نفت از تلاش کارکنان شرکت انتقال گاز ایران

معاون وزیر نفت در امور گاز از تلاش کارکنان شرکت انتقال گاز ایران به‌ویژه همکاران مناطق ۲ و ۵ برای بازگرداندن هرچه سریع‌تر خطوط آسیب‌دیده به مدار قدردانی کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسینعلی محمدحسینی، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی این شرکت در نشستی با کارکنان شرکت انتقال گاز ایران که با حضور ابوالفضل وروانی فراهانی، مدیر دارایی‌های فیزیکی، یدالله رحمانی، معاون اداری و پشتیبانی و فرمانده حوزه بسیج و سیدمحمدپیشوایی رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، گفت: خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی، بسیجی و جهادی کارکنان شرکت انتقال گاز ایران ، نقشه شوم دشمنان در قطع گاز شهرهای بزرگ کشور شکست خورد و هیچ وقفه‌ای در پایداری انتقال گاز و خدمت به مصرف‌کننده‌ها رخ نداد.

وی ادامه داد: جای بسی افتخار است که مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران به‌صورت حضوری و میدانی، فرماندهی و راهبری بحران پیش‌آمده را بر عهده گرفته و با ثبت رکورد تازه در تعمیرات خطوط لوله فشار قوی گاز در نقاط مختلف، تعمیرات در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شد.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران در ادامه، پیام قدردانی مجید چگنی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران را به همه کارکنان شرکت انتقال گاز ایران به‌ویژه مناطق ۲ و ۵ عملیات ابلاغ و ابراز امیدواری کرد بتوانیم همچنان خادم و خدمتگزار مردم ایران باشیم.

ابوالفضل وروانی فراهانی، مدیر دارایی فیزیکی شرکت ملی گاز ایران نیز اظهار کرد: دشمن گمان می‌کرد با این اقدام خرابکارانه گاز شهرهای بزرگ کشور قطع یا دچار مشکل حاد خواهد شد، اما همگان دیدیم که با اهتمام همکاران خدوم، تدابیر انجام‌شده و آمادگی که از پیش برای مدیریت شرایط بحرانی و اضطراری در شرکت انتقال گاز ایران وجود داشت، هیچ وقفه‌ای در انتقال پایدار گاز پیش نیامد و خطوط آسیب‌دیده در اسرع وقت ترمیم و در سرویس قرار گرفت.

مجید مصدقی، مدیر هماهنگی عملیات و جانشین مدیریت کمیته بحران شرکت انتقال گاز ایران هم تصریح کرد: در همان لحظات ابتدایی بحران پیش آمده در ساعت یک بامداد روز چهارشنبه (۲۵ بهمن‌ماه)، کمیته مدیریت بحران با هدف مدیریت و کنترل شرایط ایمنی، امنیتی و فنی در نقاط آسیب‌دیده تشکیل شد.

به گفته وی، در همه لحظات با ارزیابی و بررسی شرایط عملیاتی و تعمیراتی با همکاری مناطق ۲ و ۵ عملیات و با توانمندی که در بدنه شرکت انتقال گاز ایران وجود دارد، همکاران توانمندمان موفق شدند با تغییر آرایش شبکه خطوط، ضمن پایداری انتقال گاز، تعمیرات را در اسرع وقت تکمیل کنند.

قدردانی معاون وزیر نفت از تلاش کارکنان شرکت انتقال گاز ایران

کد خبر 637842

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =