قدردانی معاون وزیر نفت از مدیرعامل و کارکنان شرکت ملی گاز ایران

معاون وزیر نفت در امور توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در پیامی از تلاش مدیرعامل و کارکنان شرکت ملی گاز ایران برای مقابله با حمله خرابکارانه خطوط لوله سراسری گاز کشور قدردانی کرد.

به گزارش شانا، متن پیام مهدی علی‌مددی خطاب به مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به شرح زیر است:

«دشمنان قسم‌خورده این آب و خاک پس از خلق حماسه با شکوه مردم غیور ایران اسلامی در ۲۲ بهمن‌ماه سعی داشتند طی عملیاتی خرابکارانه شبکه سراسری گازرسانی کشور را دچار اخلال کنند که خوشبختانه با مدیریت هوشمندانه وزیر نفت و اقدام‌های انجام‌شده از سوی مدیران و کارکنان جان‌برکف صنعت نفت این توطئه که قطعی گسترده گاز در سراسر کشور و به‌تبع آن ایجاد نارضایتی عمومی را دنبال می‌کرد، در کمترین زمان ممکن خنثی شد و برگ زرین دیگری در تاریخ رشادت‌های کارکنان صنعت نفت به ثبت رسید.

اقدام‌های شبانه‌روزی و عزم راسخ یکایک همکاران زحمتکش افزون بر ثبت رکوردی جدید در کارنامه مدیریت بحران کشور، قاب‌هایی ماندگار از ایثار، شجاعت و عشق به مردم را در اذهان همگان به یادگار گذاشت.

اینجانب با تقدیر و تشکر از خدمات خالصانه و صادقانه کارکنان شریف صنعت نفت به‌ویژه کارکنان سخت‌کوش شرکت انتقال گاز ایران و سایر همکاران که به انحای مختلف در این عملیات مشارکت داشته‌اند، از درگاه خداوند متعال سلامتی، سعادت و دوام توفیقات روزافزون همه عزیزان را مسئلت می‌کنم.»

کد خبر 637864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =