گاز هیچ شهر و روستایی در کشور قطع نیست/ همه خطوط آسیب‌دیده تا ساعاتی دیگر عملیاتی می‌شوند

وزیر نفت اعلام کرد: شبکه گاز سراسر کشور پایدار است و روستاهای نزدیک به مناطق انفجار خطوط انتقال گاز نیز دوباره به شبکه گاز کشور متصل شدند.

به گزارش خبرنگار شانا، جواد اوجی عصر امروز (چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه) در حاشیه نشست مدیریت بحران در محل شرکت ملی گاز ایران گفت: ساعت یک بامداد امروز چند نقطه از خطوط شبکه گاز سراسری متأسفانه به‌دلیل خرابکاری و عملیات تروریستی منفجر شد و در همان ساعات اولیه ستاد مدیریت بحران در شرکت ملی گاز ایران تشکیل شد، خود من هم بودم و از دستگاه‌های امنیتی هم آمدند.

وی افزود: به‌سرعت آرایش خطوط انتقال گاز را تغییر دادیم و مصرف را مدیریت کردیم و همه همکاران عملیاتی نیز در موقعیت قرار گرفتند، پس از خاموشی شعله‌ها، عملیات تعمیر و بازسازی خطوط لوله آغاز شد.

وزیر نفت با بیان اینکه اکنون جای هیچ نگرانی نیست و در هیچ شهر و روستای کشور قطعی گاز نداریم، ادامه داد: دو خط مراحل آزمون گازرسانی را طی می‌کنند و به‌زودی در مدار تولید قرار می گیرند، دو خط هم تا چند ساعت آینده عملیاتی خواهند شد.

اوجی تصریح کرد: با لطف پروردگار و همت و کار جهادی همه همکاران در کمترین زمان این خطوط تعمیر می‌شوند و به شبکه بازمی‌گردند.

به گفته وی، شبکه گاز سراسر کشور پایدار است و روستاهای نزدیک به مناطق انفجار نیز دوباره به شبکه گاز کشور متصل شدند.

کد خبر 637806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =