بهره‌برداری از یک جایگاه عرضه سوخت در منطقه آذربایجان شرقی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، جایگاه اختصاصی «خیرخواه» به عنوان یکصد و هشتاد و هفتمین جایگاه عرضه سوخت مایع منطقه در کلانشهر تبریز راه‌اندازی و عملیاتی شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، ناصر راشدی با تأکید بر آمادگی کامل این منطقه برای خدمت‌رسانی به مسافران و مراجعان افزود: با پیگیری و نظارت مدیریت و مسئولین منطقه و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، این جایگاه با هدف ارتقای خدمات سوخت‌رسانی، راه‌اندازی و عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه این جایگاه هفتاد و دومین جایگاه ناحیه مرکزی است، بیان کرد: این جایگاه در زمینی به مساحت پنج هزار و ۹۶۵ مترمربع با هزینه حدود ۵۰ میلیارد تومان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ورودی شهر تبریز بهره‌برداری شد.

مدیر منطقه آذربایجان شرقی در ادامه اظهار کرد: جایگاه خیرخواه دارای سه سکوی بنزین با چهار دستگاه تلمبه دو نازله و دو دستگاه تلمبه چهار نازله و دو مخزن بنزین با اشتغال‌زایی برای شش نفر آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی به مردم عزیز است.

برپایه این گزارش، این جایگاه یازدهمین جایگاه عرضه سوخت منطقه آذربایجان شرقی است که طی پارسال راه‌اندازی و عملیاتی شده است.

کد خبر 639320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =